2200 TL Intel i3 4170 R7 370 Sistem Alınmalı mı?

Zenith

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. Eski bilgisayarımı 500 liraya sattım ve kendime yeni sıfır bir oyun bilgisayarı toplamaya karar verdim. Sistem full olacak yani kasa, monitör, klavye ve mouse. Sizce bu sistemi almalı mıyım? Eklemek istediğiniz ya da düzeltmek bir şey var mı? Yoksa bu haliyle almamda bir sakınca yok mu? Teşekkürler.
FULL SİSTEM.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakarta msi yerien Gigabyte bi model koyduğunuz zaman epey iş görür bu sistem. En azından msi 2 yıl garanti veriyor Gigabyte 3 yıl.

FurkanTechno'nun da dediği gibi skylake toplamalısın. İşlemcini İ3 6100, ramini Kingston HyperX Fury 8gb DDR4 2133 Mhz, anakartını MSI H110M Gaming DDR4 almalısın.

Üstte bulunan sosyale tıkla. Sorun hangi kategori içine giriyorsa o konu başlığını bul ve tıkla. Sağ üstte Yeni Konu Aç butonu olacak ona basarak sorularını sorabilirsin.

Eki Görüntüle 164033Bu sistem size daha iyi yardımcı olacaktır.

Merhaba,
2500 TL i3 6100 oyun bilgisayarı tavsiyesi
Linkteki soruma da yorum yapar mısınız?

FurkanTechno'nun da dediği gibi skylake toplamalısın. İşlemcini İ3 6100, ramini Kingston HyperX Fury 8gb DDR4 2133 Mhz, anakartını MSI H110M Gaming DDR4 almalısın.
Benim de bir sorum vardı hiç cevap gelmedi siz cevaplar mısınız rica etsem?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı