2200 TL sistem tavsiyesi

En az 250 TL daha ödersin.
kardeşim bana vatandan gta 5 ultrada oynatacak bir bilgisayar toplayabilir misin cünkü senin yazdıgın parçaların hepsi vatanda yokta

RX 470'in yanına i3 koymak olmaz. Ayrıca PSU en az 500 80plus seçmenizi tavsiye ederim. Bu bağlamda @ÖzgürS arkadaşımızın önerdiği sistem daha fazla performans verecektir.
sende bana vatandan pc toplar mısın ?

Merhaba arkadaşlar, şu anki bilgisayarımı 6 senedir kullanıyorum artık yeni nesil oyunları kaldırmıyor. Bana güzel bir bilgisayar toplar mısınız? Bu arada oyuncu bilgisayarı olmasını istiyorum. GTA 5'i yüksekte çalıştırsın maximum 2200 TL. Yardımlarınızı bekliyorum.
Anakart için Gigabyte ya da asus tercih edilebilir. Ürün üzerinde kullanılan parçalar msi'ya göre daha kalitelidir ve 1 yıl fazladan garanti vermektedirler.

kardeşim bana vatandan gta 5 ultrada oynatacak bir bilgisayar toplayabilir misin cünkü senin yazdıgın parçaların hepsi vatanda yokta

sende bana vatandan pc toplar mısın ?
Dostum vatandan toplarsan o bütçenin hiç hak etmediği bir sistem toplarsın. Bence en dengeli sistemlerden biri bu

Dosya Ekleri

• en dengeli sistemlerden biri bence bu.PNG
    en dengeli sistemlerden biri bence bu.PNG
    91,8 KB · Görüntüleme: 115
@Teori eğer İstanbul'da yaşıyorsanız sadece Vatan'dan almak zorunda değilsiniz. Sinerji'nin, İnventus'un, Eksen bilgisayarın bulunduğu yere gidip parçaları bu şekilde de elden alabilirsin.

Sistem ebrarbilgisayar.com'dan. Piyasaya göre en iyi fiyatı sunuyor. Kullanıcı yorumları da bir hayli güzel. O yüzden bu siteden topladım.
upload_2016-8-29_14-6-23.png

İyi haber GTA 5'i 1920x1080 Ultrada oynatır. Kıstığım yerleri söyleyeyim SDD yok ve Harddisk 64Mb yerine 32Mb. Araştırdığım kadarıyla gözle görülür bir fark yaratmıyormuş. SSD eklemek için işlemciyi i3 6098p yaparsan 243TL daha geçiyor eline, fakat bu sefer de işlemci darboğazı söz konusu.

Seçim senin :)

Sistem ebrarbilgisayar.com'dan. Piyasaya göre en iyi fiyatı sunuyor. Kullanıcı yorumları da bir hayli güzel. O yüzden bu siteden topladım.
Eki Görüntüle 184018

İyi haber GTA 5'i 1920x1080 Ultrada oynatır. Kıstığım yerleri söyleyeyim SDD yok ve Harddisk 64Mb yerine 32Mb. Araştırdığım kadarıyla gözle görülür bir fark yaratmıyormuş. SSD eklemek için işlemciyi i3 6098p yaparsan 243TL daha geçiyor eline, fakat bu sefer de işlemci darboğazı söz konusu.

Seçim senin :)
Dostum senin topladığın sistem le benim topladığım arasında anakart dışında bir fark göremedim...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı