2200 TL sistem toplamak

Bütçe
2200
Berbat. Hangi siteden topladın veya hazır sistem linki var mı?

Bu sistemi alacağıma gidip paramı biriktiririm, değmez.

Alınır dediğim için özür dilerim arkadaşın kastettiği sistem umarım bu değildir.
Böyle bir sistemi sana ucuza verelim deseler bile eski Pentium işlemcimle yoluma devam ederim.

Berbat. Hangi siteden topladın veya hazır sistem linki var mı?

Bu sistemi alacağıma gidip paramı biriktiririm, değmez.
şöyle bişey de var iş görür mü ilerde ekran kartı taksam
Alınır dediğim için özür dilerim arkadaşın kastettiği sistem umarım bu değildir.
Böyle bir sistemi sana ucuza verelim deseler bile eski Pentium işlemcimle yoluma devam ederim.
anakartı b450m yaptım geliştirmeye açık diye okumuştum iş görür mü

Link yanlış atılmış sizin sepetinize giremeyiz parçaları yazsanız daha iyi olur.
anakartın b450m yapılmış hali fiyat olarak da 2550 gbi bişey oluyor
Anakartın B450M yapılmış hali fiyat olarak da 2550 gbi bir şey oluyor.

Aslında SSD 120 yaparak RAM'leri 8x2 şeklinde de alabilirim kendi HDD mi kullanacağım için.

Son düzenleme:
Anakartın B450M yapılmış hali fiyat olarak da 2550 gbi bir şey oluyor.

Aslında SSD 120 yaparak RAM'leri 8x2 şeklinde de alabilirim kendi HDD mi kullanacağım için.

SSD 120 yapayım diyorsun hoş güzel ama James Donkey SSD en sorunlu SSD'lerden biri. SSD değişimi yapma RAM'leride ileride arttırırsın bu arada PSU C4 araştırabilirsiniz.

PSU'yu değiştir öyle al derim daha da düşme yapma fakat APU sistemlerde çift kanal RAM önemlidir 8*2 olsaydı daha iyi olurdu ama bütçe senin ve en iyi tercih PSU'yu değiştirip almak olacaktır.
Merhaba hocam tekrardan başını ağrıtıyorum kusura bakma hakkını helal et 213CRZNK kodlu Özel Toplama Bilgisayar
Kendimce şöyle bir şey topladım nasıl sence.

Geri
Yukarı