2200 TL'ye 24 inc monitör önerisi

Bütçe
2200
Linkini attığın monitör asla alınmaz, bu fiyata düzgün 24 inç monitör bulamazsın. Bütçenizi artırmanızı öneririm, artırırsan en kötü şunu al:

Artıramazsanız ikinci elden öneri yapılabilir.

Linkini attığın monitör asla alınmaz, bu fiyata düzgün 24 inç monitör bulamazsın. Bütçenizi artırmanızı öneririm, artırırsan en kötü şunu al:

Artıramazsanız ikinci elden öneri yapılabilir.

CBOX 2380FHDV Monitör peki bu nasıl ama FreeSync özelliği yok ikinci el olarak ne önerebilirsiniz?

Berbat bir monitör hocam. Bütçe artmıyor sanırım. Sıfır olarak göze çarpan pek bir model yok gördüğüm kadarıyla. VA panel olan bu ürün var sadece ama pek tavsiyem değil en azından CBOX Casper gibi markalardan iyidir.

İkinci eldeki çoğu monitör VA veya TN panel göze çarpacak bir model değiller. @Saint Lucia hocam yardımcı olacaktır.
CBOX 2380FHDV Monitör peki bu nasıl ama FreeSync özelliği yok ikinci el olarak ne önerebilirsiniz?

Başlıkta yazdığım gibi en fazla 2200 TL'ye kadar 24 inc 75 Hz monitör arıyorum AMD ekran kartı kullanıyorum o yüzden FreeSync özelliği olması lazım kendim bunu buldum beğendim sizin öneriniz nedir?
Casper M.C238F 23.8 INC Monitor

Baktığın Casper yerine AOC 24B2XDAM Monitör AOC var. Casper'dan çok daha iyi ve üstün.
Zaten o bütçede istediğin özellikte monitör sınırlı. Biri AOC biri Casper. Diğer çöp markalar alanıma girmiyor.

Geri
Yukarı