2200 TL'ye garantisiz sıfır Ryzen 5 5600X alınır mı?

Sıfır olduğu kesin ise alınabilir.
Kesin de, satıcı ile anlaşamadık. Adama diyorum ki; açıp bakalım. Sıkıntı yoksa alayım. Kutu açılınca anlamı kalmıyor. Falan dedi, şimdi de mafyaya bağlıyor. Adresini at, geleceğim falan diye.
Hocam dolandırıcı olmasınlar.

Fiyatı çok iyi alınır.

Yüksek ihtimal dolandırıcı zaten. Test imkanı yok, bir şey yok. Şimdi mafyaya bağladı. Hahaha çok komedi insan bunlar.

Kesin de, satıcı ile anlaşamadık. Adama diyorum ki; açıp bakalım. Sıkıntı yoksa alayım. Kutu açılınca anlamı kalmıyor. Falan dedi, şimdi de mafyaya bağlıyor. Adresini at, geleceğim falan diye.

Yüksek ihtimal dolandırıcı zaten. Test imkanı yok, bir şey yok. Şimdi mafyaya bağladı. Hahaha çok komedi insan bunlar.
O zaman hiç uğraşmayın hocam.

Hocam engelleyin geçin.

Alacağınız yere güveniyorsanız.

Şu ana kadar bozulan işlemci hiç görmedim. Yani hiç bozulmuyor değiller ama öyle hemen bozulacak parçalar değil. Güvenilir ise al.

Almayacağım hocam zaten sağ olun tekrar.
Hocam engelleyin geçin.

Küfürü ettim engelledim. Kendini mafya falan sanıyor arkadaş, tehdit ediyor. 15 yaşında çocuk daha.
Arkadaşlar, evime gelecekmiş ne yapmalıyım? Çok korkuyorum.😳😳🙄

Alınır hiç işlemci bozan görmedim takarken çıkarırken pin kıranları bozanları saymazsak.

Hocam dolandırıcı mıdır bilmiyorum fakat Amazon giftcard bakiyemi bazen işlemciye dönüştürüyorum. 5800XLERi 3000-2800 arası sattım. 5600XLERi ise 2000-2400 arası sattım. Fiyatı yurt dışı ürüne göre normal. Burada 0'ları 2500 liraya düşerken biraz fiyat farkı olmalı.

Alma.
Benim de 5600X'im vardı bozuldu.
5900X'i olup bozulan tanıdığım var. Bozulursa elinde anahtarlıkla kalırsın.
Garantisi var ama işe yarıyor mu orası da ayrı. 20 Ağustos'ta yolladım ve hâlâ ses yok. Tamir edilemeyeceği belli, değiştirecekler ama uzatıyorlar.

Hocam dolandırıcı mıdır bilmiyorum fakat Amazon giftcard bakiyemi bazen işlemciye dönüştürüyorum. 5800XLERi 3000-2800 arası sattım. 5600XLERi ise 2000-2400 arası sattım. Fiyatı yurt dışı ürüne göre normal. Burada 0'ları 2500 liraya düşerken biraz fiyat farkı olmalı.

Elinizde var mı şu an?
Arkadaşlar, 2400TL'ye sıfır ve TR garantili buldum. Bu alınır mı sizce? @yusuf10 @B 52 Stratofortress @Motionless IN White

Son düzenleme:

Geri
Yukarı