2200 TL'ye kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
2000-2200

WHT

Decapat
Yer
İstanbul
Genellikle oyun, müzik ve film için kullanacağım. 2000-2200 TL maksimum bütçem. 3 ürün arasında kaldım. SteelSeries, Logitech, HyperX. Başka önerisi olan varsa atabilirse sevinirim.

Genellikle oyun, müzik ve film için kullanacağım. 2000-2200 TL maksimum bütçem. 3 ürün arasında kaldım. SteelSeries, Logitech, HyperX. Başka önerisi olan varsa atabilirse sevinirim.
HyperX'in o kulaklığı pişmanlıktır. Küçük kuzenime verdim satamayınca oyunda ses kasmak resmen işkence soldan gelen adamı iki taraftan veriyor. Dellendiriyor adamı. HyperX kulaklığı ister wired ister wireless olsun almayın hocam. Steelseries öneririm o kulaklığın bir önceki sürümü var ve hyperX'ten kat kat memnunum.

HyperX'in o kulaklığı pişmanlıktır. Küçük kuzenime verdim satamayınca oyunda ses kasmak resmen işkence soldan gelen adamı iki taraftan veriyor. Dellendiriyor adamı. HyperX kulaklığı ister wired ister Wireless olsun almayın hocam. SteelSeries öneririm o kulaklığın bir önceki sürümü var ve HyperX'ten kat kat memnunum.

2500'den düşmüş. HyperX ismini görünce yazayım dedim. Teşekkürler hocam.

2500'den düşmüş. HyperX ismini görünce yazayım dedim. Teşekkürler hocam.
Rica ederim hocam. Övüp bitiremedikleri hyperX aslında çöp ünlülerin övüp te cahiliyetin *oha çok iyi* demesi ile ünlenmiş bir kalitesiz ürün. Onlar ram ve ssd üretmeye devam etsin lütfen.

Bu ürünün ucuzunu bulursanız almanızı öneririm. Örnek linktir bu.

Rica ederim hocam. Övüp bitiremedikleri HyperX aslında çöp ünlülerin övüp te cahiliyetin *oha çok iyi* demesi ile ünlenmiş bir kalitesiz ürün. Onlar RAM ve SSD üretmeye devam etsin lütfen.

Bu ürünün ucuzunu bulursanız almanızı öneririm. Örnek linktir bu.

En düşük 4800, pek bulanabilecek gibi durmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı