2200 TL'ye kadar bütçeye alınabilecek telefon

100 TL bir mevla fazladan koyarak İPHONE SE 64 GB almanızı öneriyorum bir İOS'cu olarak, lakin ne kadar kafanıza yatar ne kadar yatmaz bilemem ama şu anda donanımlar İphone 6S'in birimleriyle birebir aynı çoğu, tabi s6 edge'de çok sağlam bir telefondur ama siz SE'den şaşmayın bence :)

Biraz daha beklemeni tavsiye ederim. Tahminime göre yakında S7 Edge Plus çıkabilir. Eğer bütçeni de artırabilirsen bunu alman daha uygun olur.

S7 modelleri 2200-2300 TL fiyatlarına bulunabiliyor. S7 Edge Plus diye bir model de çıkmaz. Çünkü onun yerini S7 Edge modeli kapsıyor. Mesela geçen yıl Samsung S6 ve S6 Edge modellerini 5.1 ekran boyutunda çıkardı, S6 Edge Plus modelini ise 5.7 boyutunda çıkardı, bu senede S7 Edge modeli 5.5 boyutunda çıktı, daha fazla bir ekran büyüklüğüne gitmezler ve S7 Edge Plus modelinin çıkması da saçma olur.

S7 modelleri 2200-2300 TL fiyatlarına bulunabiliyor. S7 Edge Plus diye bir model de çıkmaz. Çünkü onun yerini S7 Edge modeli kapsıyor. Mesela geçen yıl Samsung S6 ve S6 Edge modellerini 5.1 ekran boyutunda çıkardı, S6 Edge Plus modelini ise 5.7 boyutunda çıkardı, bu senede S7 Edge modeli 5.5 boyutunda çıktı, daha fazla bir ekran büyüklüğüne gitmezler ve S7 Edge Plus modelinin çıkması da saçma olur.
İlk önce düşüncenize saygı duyduğumu belirtmek isterim ancak sırf ekran boyutunda yenilik getirmeyebilirler. Bunun ne olacağı konusunda beklemek daha makul olur.

NOTE 6 modeli çıkacak ve sence Samsung bu model varken S7 Edge Plus çıkarır mı? Hiç sanmıyorum çıkaracağına S7 ve NOTE 6 serisinin satışlarını etkilemek istemez, bekleyip göreceğiz bakalım.
NOTE 6 yakın zamanda çıkacağı kesin ancak S7 Edge Plus'ın çıkması NOTE 6'ya göre biraz daha geç zamanda olabilir ki S7 ve S7 Edge satışlarını karlı bir şekilde gerçekleştirsin.

İlk önce düşüncenize saygı duyduğumu belirtmek isterim ancak sırf ekran boyutunda yenilik getirmeyebilirler. Bunun ne olacağı konusunda beklemek daha makul olur.
Haklısınız fakat "PLUS" ibaresini ne boyuta taşıyabilecekler, şu ana kadar taşınan boyutlar ekran boyutu olarak nitelendiriliyor genellikle, pek bir değişiklik yapıpta "PLUS" modelini çıkaracaklarını bende sanmıyorum :)

Haklısınız fakat "PLUS" ibaresini ne boyuta taşıyabilecekler, şu ana kadar taşınan boyutlar ekran boyutu olarak nitelendiriliyor genellikle, pek bir değişiklik yapıpta "PLUS" modelini çıkaracaklarını bende sanmıyorum :)
Plus modeline sırf ekran boyutunda yenilik getirmek biraz monoton olur. Büyük firmalar da her halükarda ilerleyiş konusunda monotonluğu pek tercih etmez. Bu benim şahsi görüşümdür.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı