2200 TL'ye Oyun Sistemi Toplama

OulcanDemr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir masaüstü bilgisayar almaya karar verdim. Başlıkta da belirttiğim gibi çoğu zaman oyun oynacağım. Ekran kartına abanırsanız iyi olur ama yine de dengeli olsun. Ayrıca Intel işlemcili olursa sevinirim.

NOT : Monitör dahil

Dediğim gibi 2200 TL'nin için de monitör de alacağım. Çok pahallı olmayan ama biraz büyük olan, görüntüyü iyi verebilecek bir monitör tavsiye ederseniz sevinirim.

Önerilerinizi Vatan Computer'dan yaparsanız sevinirim. Çünkü bilgisayarı orada toplattıracağım.

Oyun için aslında AMD işlemci daha uyun olacaktır. Fiyatları daha uygun olduğu için ekran kartına bütçe kalır. Ben hem Intel hem AMD topladım. AMD olanın oyun performansı, Intel olanın normal PC performansı daha yüksektir ama genel olarak birbirine yakın sistemler. Karar sizin

AMD İşlemcili:

Adsız1.jpg

Intel İşlemcili:

SİSTEM 1.jpg

AOC monitör ile ilgili bir kaç yorum okudum da, ölü piksel çıkıyor demişler. Bu fiyata bu büyüklükte başka bir monitör önerir misiniz? Ayrıca sizce AMD'mi yoksa Intel'mi almalıyım?

Ayrıca ekran kartını da değiştirirseniz sevinirim. Ben aralıksız 5-6 saat oyun oynarım. Powercolor çok çabuk ısınıyor demişler. Yardımlarınızı bekliyorum. :)

AOC monitör ile ilgili bir kaç yorum okudum da, ölü piksel çıkıyor demişler. Bu fiyata bu büyüklükte başka bir monitör önerir misiniz? Ayrıca sizce AMD'mi yoksa Intel'mi almalıyım?

Ayrıca ekran kartını da değiştirirseniz sevinirim. Ben aralıksız 5-6 saat oyun oynarım. Powercolor çok çabuk ısınıyor demişler. Yardımlarınızı bekliyorum. :)

Intel işlemci sistemi alıp ekran kartı olarak bunu kullanmanız daha iyi olur ısınma veya performans sorunu olmayacaktır.

Msi Gtx760 Twin Frozr Gaming O.C. Gddr5 2Gb 256Bit Nvidi Geforce Dx11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
@OkanTds bu işlerden hiç anlamam doğrusu. @Recep Baltaş abi sen de belirttiğim fiyata monitör + kasa toplar mısın? Oyun bilgisayarı olacak. :)
GTX 760 Sizi üzmez :) Forumdaki pc toplama konularına göz atın 2000TL - 2500TL adlı birçok kasa toplama konusu var ordaki yorumları okuyarak ve ordaki sistemlere bakarak sistem toplayabilirsiniz.

GTX 760 Sizi üzmez :) Forumdaki pc toplama konularına göz atın 2000TL - 2500TL adlı birçok kasa toplama konusu var ordaki yorumları okuyarak ve ordaki sistemlere bakarak sistem toplayabilirsiniz.

Sistem toplamaktan hiç anlamam o yüzden fiyatına göre düşük bir kasa almak istemiyorum. Ayrıca bu kasayı uzun yıllar kullanacağım o yüzden almışken iyi birşey olsun istiyorum. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı