2200 TL'ye PS4 alınır mı?

En azindan oyunlari oynayip test etmeni saglamali. Hesabi sonra silerse silsin. Test etmeden alinmaz.

Alacaksanız kırık konsol alın bence. Tabii Online oynamayacaksanız.

PS4 için kırma işlemi stabil değil.
Letgo'da ilanı gördüm. Slim kasa temize benziyor. Tek kol ve oyunsuz. Sizce 2200 TL ederi o mu?

Ben 2000'e çift kollu 1 TB Slim kasa aldım yanında CDli God of War ile FIFA 19 almıştım 4 ay önce kesinlikle almayın o fiyata.

Eski nesil konsollara yönelmenizi tavsiye etmem. Tavsiyem Xbox Series S almanız yada bu işlere hiç bulaşmamanız. Örneğin Cyberpunk 700 TL fiyata satılıyor. 3 adet böyle büyük oyun alsanız 2100 TL
ödeyeceksiniz. Bunun birde Playstation Plus üyeliği var online oynayabilmek için.
Örneğin Xbox alırsanız içerisinde Xbox Gold üyeliği, 100 den fazla oyun ve indirimin, EA oyunlarının da bulunduğu Game Pass sistemini sadece 45 TL gibi bir fiyata alabiliyorsunuz. Daha geçen gün GTA 5 eklendi pakete. Ray Tracing desteği de mevcut. PS4 alınmaz. Eski nesil cihaza para vermeyin.

Sağlam bilgisiyarım var her oyunu oynuyorum RDR2, Cyperpunk oynadım. Sadece GOD, The Last Of Us oyunlarını oynamak. Daha öncede PS2, PS3 sahibide oldum :).

Yeni konular

Geri
Yukarı