2200 tl'ye sistem toplama

Kosinüs

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
  • R9 280
  • i3-4160
  • Gskill 4x2 8gb RAM
  • Xigmatek Asgard Kasa Pro 600W 80+ PSU( kasaya dahil olarak)
  • MSI H81m P33
  • WD 1TB Caviar Blue 7200rpm 64mb cache Harddisk
  • Casper 21.5 inch Monitör
  • Everest SM-770 gaming mouse
  • Everest KB-961 gaming keyboard
Sistem nasıl? Telefonda olduğumdan resimleri atamadım. Toplam 2220 TL civarı.

Son düzenleme:
Sistem güzel. Fakat o mausu alırsan bozulacak ilk şeyi orta tuşu olacaktır. :) Bütçesi çok ama çok kısıtlı olan insanlara mecburiyetten öneririz Everest'i. Bence senin bütçen daha geniş.

Sana o fiyata oyuncu mausu öneremem ama çalıştığım yerde kullandığımız bu mausu önerebilirim.
Logitech M100 Optical 1.000Dpi Mouse (Siyah) - Vatan Bilgisayar
Hassas olmasıyla birlikte kaya gibi maustur. Ağırlığı da fena değildir hani. Senin dediğin mausun şekline aldanma. Everest çok iyi biliyor insanların maus alırken şekle baktığını. Bu yüzden sağını soluşu şişiriyor, 2-3 adet düğme ekliyor ve insanlara kakalıyor. İçini açıp baktım onların ben. Boş hocam içi tamamen boş. Mausların altına zemini çizmesin ve dengeli dursun diye 4 plastik/slikon adet ayak konulur ya. Onların ayakları bile dengesiz. Maus düz durmuyor çoğu zaman ve acayip hafif. Bu yüzden CS ve WoT gibi hedefi iyi tutturman gereken oyunlar oldumu 15 dakikada kırdırtır kendini. Bak anılarım aklıma geldi sinirlenmeye başladım. :mad:
Güzel bir oyuncu mausu istiyorsan eğer elini biraz cebine atacaksın ve en az bu mausları tercih edeceksin.
A4 Tech F4 V-Track Kablolu Gamer Mouse - Siyah - Vatan Bilgisayar
A4 Tech XL-750BH Gamer Mouse / Usb | Mouselar | EXA Bilgisayar - Hesaplı Alışveriş
Stokta yok gözükebilir ama bir ara sor vatan'ı. Bazen stokta gözükmemesine rağmen satışta oluyorlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı