2200 TL'ye sistem toplama

malzeme kalitesi bakımından corsair daha iyi, Corsair 100R ve Spec modelleri çok tercih ediliyor yabancı forumlarda. Spec 01'de benim önerdiğim kasayla hemen hemen aynı özelliklere sahip, sadece dış görünüşü farklı. Hangisini beğendiyseniz onu alın.
Ozaman Spec 01 alayım biraz araştırdım iyi gibi duruyor.Hexagonun ön tarafi bide 2 ledli fanı olması dikkatimi cekmişti okadar ama malzeme kalitesi olarak corsair ise onu alayım sağolun.

Öncelikle kusura bakmayın konu açmak istemedim bi sorum olucak
ASUS GeForce GTX1050 Ti GDDR5 4GB 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı
MSI GeForce GTX1050 Ti GAMING X 4GB OC GDDR5 128Bit NVidia DX12 Ekran Kartı
Bu iki kart arasında bir fark varmıdır asusun fiyatı ucuz olduğu için onu almayı düşünüyorum şimdiden teşekkürler

Çekirdek Hızı
Asus: 1455 Mhz
MSI:1291 Mhz

Bellek Özellikleri:
Asus: 4GB 7000 MHZ
MSI: 4GB 7008 MHZ

Bence Asus'u alın.

Arkadaşlar önümüzdeki haftaiçi bu sistemi alacağım:

İşlemci : Pentium G4560 : 240 TL
Anakart : Asus B250m Plus : 360 TL
RAM : G-Skill 8GB DDR4 2400MHz : 280 TL
SSD : Corsair 120GB : 245 TL
Ekran Kartı: MSI RX470 4GB : 880 TL
Kasa : Dark Hexagon: 200 TL

HDD'i sonradan alacağım ve elimde 80+ güç kaynağı bulunmakta. Yaklaşık bütçem 2200 TL. Bundan daha iyisi olabilir mi? BIOS güncellemesi için servisten gelmesini beklemek istemiyorum anakartı Asrock B250M PRO4 ile değiştirsem daha mı iyi olur? Ya da BIOS güncellemesini Sinerji veya Nanokatalog gibi yerler gün içinde yapar mı? Direkt mağazaya gidip almayı düşünüyorum teşekkür ederim.
Hocam bence işlemciye biraz daha bütçe ayırmalısın.

Dark Hexagon öneririm. Güzel bir kasa.

Corsair Spec 01'in kablolama için yeterli yeri yokmuş.

@FurkanEmir41

SSD olarak Samsung alabilirseniz çok daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı