2200₺'ye ekran kartı önerisi

İzmirdeyim fakat 1.5 mining yapılmış sorun yaratmaz mı?

Evet kral EVGA GTX 970 aldım bu da yük e girince kendini kapatıyor WattMan bu sanırım.

Hocam çok RX580 var. Mining konusunda ben olsam almazdım. Diğer attığım kartlara bakabilirsiniz. İsterseniz kendinizde bakabilirsiniz çünkü çok kart var.

Son düzenleme:
İzmirdeyim fakat 1.5 mining yapılmış sorun yaratmaz mı?

Evet kral EVGA GTX 970 aldım bu da yük e girince kendini kapatıyor WattMan bu sanırım.
WattMan AMD ekran kartlarında yaşanan bir sorun, sizde bulunan kart başka bir nedenden dolayı kapanıyordur.

Mantıklı olan GTX 1660'a yönelmek fakat tek fanlı düşünmüyorum küçük olması gözümü boyuyor açıkçası çift fanlı modelleri var mı bütçeyi 2600'a çıkarırım.

Ben 1 ay boyunca araştırdım ve 2500TL'ye GTX 1070 Ti aldım bütün testlerini yaparak ve şu an çok memnunum. Güç olarak ve bellek olarak hala çok iyi konumda benim görüşüm. Ama satın alırken gerçekten güzelce test etmeniz gerekiyor yoksa dolandırılabilirsiz.

Ben 1 ay boyunca araştırdım ve 2500TL'ye GTX 1070 Ti aldım bütün testlerini yaparak ve şu an çok memnunum. Güç olarak ve bellek olarak hala çok iyi konumda benim görüşüm. Ama satın alırken gerçekten güzelce test etmeniz gerekiyor yoksa dolandırılabilirsiz.

Neleri test etmem gerekiyor kısacaa söyler misiniz?

Evga FTW serisine ailt 1070 veya 1060 tarzı birşey bulabilirsen 1080P de seni yeterince tatmin edecektir hele 1070 bulursan emin ol kafan daha rahat olur önerilen 4GB AMD kartlara göre.

Geri
Yukarı