22000 TL'ye gündelik işler ve programlama için laptop önerisi

Menifur

Centipat
Masaüstü bilgisayarımı ve monitörümü satıp almayı düşünüyorum. Oyun çok az oynuyorum. Daha çok yazılım için ve gündelik işler için istiyorum. Hızlı ve güçlü olması önemli. HP Victus 16 en iyisi gibi geldi sizce alınır mı?

Monster'ın huma serisi tam sizin istediğinize göre. Ancak diğer modellerinde bulunan soğutma sorunu Huma'da var mı yok mu bilmiyorum onun için net bir şey söyleyemeceğim.

Intel işlemci olmasın arkadaşımda i5 11 var 1.8 GHz alıyor.

Monster'ın Huma serisi tam sizin istediğinize göre. Ancak diğer modellerinde bulunan soğutma sorunu Huma'da var mı yok mu bilmiyorum onun için net bir şey söyleyemeceğim.

Hocam Monster hakkında çok olumsuz yorum var fakat Victus tam F/P ürün deniyor bilemedim.

Intel işlemci olmasın arkadaşımda i5 11 var 1.8 GHz alıyor.

Hocam Monster hakkında çok olumsuz yorum var fakat Victus tam F/P ürün deniyor bilemedim.

Bu bütçede AMD işlemcili çok ürün yok, ben olsam arkadaşımda öyle oldu diye böyle bir önyargıya kapılmam.

Victus'un bir kere ekranı çok sallanıyor. Masanın üzerinde klavyede yazı yazarken bile salıncak gibi sallanıyor ekranı. Çok rahatsız etti beni. Malzeme kalitesi de çok kötü. Onu alacağınıza Asus TUF'ın şöyle bir modeli var. Malzeme kalitesi çok iyi zaten TUF serisinin malzeme kalitesini Asus zaten "askeri sınıf" olarak ifade ediyor.

Bu bütçede AMD işlemcili çok ürün yok, ben olsam arkadaşımda öyle oldu diye böyle bir önyargıya kapılmam.

Hocam ürün stokta kalmamış. Stokta olsa çok iyi.

Victus'un bir kere ekranı çok sallanıyor. Masanın üzerinde klavyede yazı yazarken bile salıncak gibi sallanıyor ekranı. Çok rahatsız etti beni. Malzeme kalitesi de çok kötü. Onu alacağınıza Asus TUF'ın şöyle bir modeli var. Malzeme kalitesi çok iyi zaten TUF serisinin malzeme kalitesini Asus zaten "askeri sınıf" olarak ifade ediyor.
Abartmayın hocam klavyeye yumruk atmıyorsanız sallanmaz ya. Wobblingi görüyoruz ama başka ürünü övmek için kötulemeye gerek yok. Malzeme kalitesi TUF'u her türlü alır. ROG da Victusu alıyor. TUF olsa olsa Pavillionu alır.

Geri
Yukarı