22000 TL'ye her şey dahil sistem önerisi

Muhendis genc

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, miras kaldı elime bu 22.000 TL. Çok güzel kullanmak istiyorum. Her şey dahil ekipman koltuk vs. bu fiyata kaliteli bir sistem almak istiyorum. Beni en az 5 sene idare edecek sorun cikartmayacak sistem arıyorum. Yardımcı olacak varsa bilgili arkadaşlardan sevinirim.🥰🙂 CS:GO Faceit 9 Level'im. 10 yıllık sistem ile buralara geldim inşallah yeni sistemim iyi olur 🙂

5600X veya 5800X falan önerecektim ama hala stoklarda yok. O yüzden bunu koyuyorum:

@Samotne Ciasteczka @RPM @passat @enonertetanem

Son düzenleme:
@Denji Ben bu yüksek bütçelerde bocalarım, sistemin iyi gözüküyor.

Ekipman olarak G300s değil, G203 LS alsın. G300s kronik sorunlu.

Ek olarak o mousepad hakkında hızlı şekilde döküldüğü hakkında şikayetler var. QP Prism veya Honeycomb önerebilirim.

@Denji Ben bu yüksek bütçelerde bocalarım, sistemin iyi gözüküyor.

Ekipman olarak G300s değil, G203 LS alsın. G300s kronik sorunlu.

Ek olarak o mousepad hakkında hızlı şekilde döküldüğü hakkında şikayetler var. QP Prism veya Honeycomb önerebilirim.
Hemen düzeltiyorum. Teşekkürler.

5600X veya 5800X falan önerecektim ama hala stoklarda yok. O yüzden bunu koyuyorum:

@Samotne Ciasteczka @RPM @passat
Hemen detaylı bakıyorum teşekkür ederim

AMD Ryzen 7 3700X Sekiz Çekirdek 3.60 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (Stokta bulabilirsen 5600X)
Böyle bir şeyler de düşünülebilir bence. :)

AMD Ryzen 7 3700X Sekiz Çekirdek 3.60 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (Stokta bulabilirsen 5600X)
Böyle bir şeyler de düşünülebilir bence. :)
Teşekkür ederim ekran kartı sağlam dimi hocam markayı pek bilmiyorum. Hani bana 5 sene falan sorun çıkarmaz dimi ?
Hemen detaylı bakıyorum teşekkür ederim
Dostum sistemin harika palit te alınır dimi yani ? Bu markalar sorun çıkarmaz dimi bana 5 7 yıl falan

Teşekkür ederim ekran kartı sağlam dimi hocam markayı pek bilmiyorum. Hani bana 5 sene falan sorun çıkarmaz dimi ?

Dostum sistemin harika palit te alınır dimi yani ? Bu markalar sorun çıkarmaz dimi bana 5 7 yıl falan
Hayır hocam sorun çıkarmaz merak etmeyin. Palit ve Inno3D yılların markasıdır ve güvenilirdir. Bu modelleri de gayet iyi. :)

Geri
Yukarı