22000 TL'ye sistem önerisi

UpgradeNeed

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize iyi hafta sonları dilerim. 22 bine aşağıdaki sistemi buldum. Sizce bu fiyata bu sistem alınır mı? Kendi sistem önerileriniz varsa ona da açığım. Kendim de toplayabilirim parçaların linklerini paylaşabilirseniz. Şimdiden vakit ayıran arkadaşlara teşekkür ederim.

Alınabilir fakat 1080p oynayacaksanız işlemci yetmez i7 11700 bir sistem bakın 1080p için 2K için yeterli gelir alabilirsiniz o zaman.

Hepinize iyi hafta sonları dilerim. 22 bine aşağıdaki sistemi buldum. Sizce bu fiyata bu sistem alınır mı? Kendi sistem önerileriniz varsa ona da açığım. Kendim de toplayabilirim parçaların linklerini paylaşabilirseniz. Şimdiden vakit ayıran arkadaşlara teşekkür ederim.

Eğer 2K'da oynayacaksan alınabilir. 1080p için pek uygun değil, darboğaz yersin.

Eğer 2K'da oynayacaksan alınabilir. 1080p için pek uygun değil, darboğaz yersin.

Geçen indirimde olduğu için bu ekranı söyledim çok iyi yorumlar var ve kullanan arkadaşım çok memnun.
Yukarıda ki 3 sistem içerisinden hangisini tavsiye ediyorsunuz benim bütçem 25k ya kadar çıkabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı