2200G APU'lu Sistem Toplama

Daha fazla  
Değiştirmemi önerdiğiniz bir parça var mı? Ben bunları düşünüyordum.
APU.PNG

RAM'ler sıkıntı. Anakartta ise sadace 2 RAM slotu var. Yükseltme yapmak senin için sıkıntı olacak. Sonradan ekran kartı takacaksan idarelik alınabilinir. Ama uzun ömürlü bir sistemse tavsiye etmiyorum. İşlemci kısmında R3 2200G ile yarışamayacak olsa da X4 950 + GT 1030 daha performaslı olacaktır sizin durumunuzda.

Acelen yoksa İntel ucuz anakartları bekle. Pentium + GTX 1050 sistem yaparsın.

RAM'ler sıkıntı. Anakartta ise sadace 2 RAM slotu var. Yükseltme yapmak senin için sıkıntı olacak. Sonradan ekran kartı takacaksan idarelik alınabilinir. Ama uzun ömürlü bir sistemse tavsiye etmiyorum. İşlemci kısmında R3 2200G ile yarışamayacak olsa da X4 950 + GT 1030 daha performaslı olacaktır sizin durumunuzda.

Nasıl bir RAM tavsiye edersin? Bir de şu anakartlar ne zaman ucuzlar.

Nasıl bir RAM tavsiye edersin? Bir de şu anakartlar ne zaman ucuzlar.
Sana bağlı sistemi ne düşünerek alıyorsun? Bir kere alıp yıllarca yükseltme yapmadan mı kullanacaksın? Yoksa kısa bir zaman içinde ekran kartı ekleyecek misin? Bu ay sonu çıkmaları lazım diye biliyorum. 2018 ilk çeyreğinde deniliyordu çünkü. Yanlışsam düzeltin.

Acelen yoksa İNTEL'in yeni PENTİUM işlemcilerini bekle ucuz anakartlarla GTX 1050'li bir sistem yaparsın. RAM sorununda kalmaz o zaman. Single Channel 2400 MHz bir RAM işini görür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anakart B350M-A yalnız.

Bu arada bu hangi siteymiş ? Fiyatlar oldukça ucuz.

Aynen ama uzun süre kullanacaksa G5600 - GTX 1050 daha iyi olur. Kısa zamanda ekran kartı ekleyecekse alsın. R2200G içindeki işlemci R3 1300X gücündedir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı