2200G sistemde BIOS güncellenmiyor

Sefakayass

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Corsair 2X8 (16 GB) 3200mhz
Anakart
MSİ B350M GAMİNG PRO
İşlemci
AMD Ryzen 3 2200G
Unlost X bilgisayara sahibim BIOS'u güncellemeyi deniyorum. Flasha dosyayı atıyorum her şeyi düzgünce yapıyorum ama M-Flash'a girince flashı görüyor içindeki dosyayı görmüyor. Ne yapmam gerek unlost X kullananlarda benzer sorunları gördüm ama çözüm yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet dediğiniz gibi böyle bir problem varmış. Aşağıdaki konuda biri hediye olarak kazandığı prebuilt yani hazır sisteminde bu sorunu yaşamış.

Aldığınız yerle konuşabilirsiniz yeni bir BIOS varsa verirler. Konuda da böyle söylenmiş.

msinfo32'de BIOS sürümünüz ne gözüküyor?

Aldığım yere yazdım dün bir dosya attilar olmadı o, bugün yine yazdim yeni bir tane attilar eve geçince deneyeceğim olursa yazarım diğer arkadaslara da yardımcı olmak adına.

Evet dediğiniz gibi böyle bir problem varmış. Aşağıdaki konuda biri hediye olarak kazandığı prebuilt yani hazır sisteminde bu sorunu yaşamış.

Aldığınız yerle konuşabilirsiniz yeni bir BIOS varsa verirler. Konuda da böyle söylenmiş.

Msinfo32'de BIOS sürümünüz ne gözüküyor?

American Megatrends ınc. 2.fa, 29.03.2018

Son düzenleme:
Naptın dostum aynı sorunla karsı karsıyayım ne yaptıysam bios güncelleyemedim işlemciyi yükselticem görüntü gelmiyor bios güncelleyemedğim için bir çözüm bulduysan söylersen sevinirim

Geri
Yukarı