2200G'den 3600'e geçmek

gokug4l

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bugün Ryzen 2200G'den 3600'e geçiş yapacağım. Anakartım A320MS2H uyum sorunu vs yok. Ancak kafama takılanları size sormak istiyorum;

-Direkt değiştirip normal şekilde devam mi edeceğim yoksa format atıp ya da sürücüleri kaldırıp mı kullanmalıyım?

-Sökmeden önce bilgisayarı biraz kullanmalı mıyım? Birkaç araştırma sonucu gördüm ancak net bir bilgi bulamadım.

Hocam, varsa BIOS güncellemesi yapıp kullanabilirsiniz. Chipset sürücüsünü de önceden yükleyebilirsiniz. Uyum sorunu olmaz.

İşlemci değişiminden önce bilgisayarı biraz kullanıp işlemcinin ısınmasını sağlamak işlemci soğutucuyu sökerken size kolaylık sağlaması içindir. Yapmanızı kesinlikle öneririm.

Merhabalar, bugün Ryzen 2200G'den 3600'e geçiş yapacağım. Anakartım A320MS2H uyum sorunu vs yok. Ancak kafama takılanları size sormak istiyorum;

-Direkt değiştirip normal şekilde devam mi edeceğim yoksa format atıp ya da sürücüleri kaldırıp mı kullanmalıyım?

-Sökmeden önce bilgisayarı biraz kullanmalı mıyım? Birkaç araştırma sonucu gördüm ancak net bir bilgi bulamadım.
Ekran kartınız var mı?

Geri
Yukarı