2200TL'ye sistem tercihi

BerkantT

Kilopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu iki sistem arasında kaldım, eğer bunlardan daha iyi bir sistem toplanırsa yoruma yazın lütfen.

upload_2017-5-12_15-29-17.png

upload_2017-5-12_15-29-25.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İkiside kötü. Bu sistemi alınız:
Screenshot_2017-05-07-14-14-17-1.png

120GB Corsair ya da Adata SSD ekleyin tamamdır.

SSD sonrada eklenebilir düşüncesi yanlıştır.

HDD sonradan eklenebilir. SSD olmazsa olmazdır.

Ben bu görüşe kısmen katılıyorum. SSD için ekran kartından kısmayı mantıklı bulmuyorum sadece. SSD'yi sonradan alıp sisteme takabilirsin ama ekran kartı önce ikinci el olarak satıp yeni ekran kartı almak çok zahmetli ve saçma. Tabiiki SSD şart ama onun için sistemin performansını etkileyecek parçalardan kısılmasını doğru bulmuyorum.

Ben bu görüşe kısmen katılıyorum. SSD için ekran kartından kısmayı mantıklı bulmuyorum sadece. SSD'yi sonradan alıp sisteme takabilirsin ama ekran kartı önce ikinci el olarak satıp yeni ekran kartı almak çok zahmetli ve saçma. Tabiiki SSD şart ama onun için sistemin performansını etkileyecek parçalardan kısılmasını doğru bulmuyorum.
Bu sisteme ya ssd ya da hdd takılıcak zaten hdd ile 120gb ssd arasinda 50 tl fark var sadece o yuzden değisen birşey olmayacak bana kalsa ssd alırım 3 4 ay sonrada hdd eklenebilir.

O zaman SSD alıcam HDD yerine. Artık Ramazan Bayramı'nda bütün tanıdıkların evine gidip parayı denkleștirerek HDD alıcam [emoji5]️

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı