222 GB'lık diskte 998 GB kaplayan uygulama nedir?

Daha fazla  
Uygulamalar ve özellikleri kısmına bakınca 998 GB yer kaplayan bir uygulama var ve başka yerde gözükmüyor. Diskim toplam 222 GB. Uygulamanın gösterdiği yüklenme tarihinden sonra virüs taraması yaptırmıştım. Kaspersky ve Windows'un kendi güvenlik sisteminden. O yüzden virüs olduğunu sanmıyorum. Bu nedir acaba?

Ekran Görüntüsü (133).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulamalar ve özellikleri kısmına bakınca 998 GB yer kaplayan bir uygulama var ve başka yerde gözükmüyor. Diskim toplam 222 GB. Uygulamanın gösterdiği yüklenme tarihinden sonra virüs taraması yaptırmıştım. Kaspersky ve Windows'un kendi güvenlik sisteminden. O yüzden virüs olduğunu sanmıyorum. Bu nedir acaba?

Eki Görüntüle 2039588

Bir bug hata olabilir benim de 240GB SSD'im var Valorant 3TB gözüküyor.

1701591090652.png

Eki Görüntüle 2039588

Hocam bu hatalar genelde 15 GB ve üzeri uygulamalarda görünüyor bir riski yoktur 1 kaç gün bekle düzelir GTA San Andreas Definitive Edition Valorant veya GTA 5 dede aynı şeyler yaşanıyor riski yoktu

Uninstaller ile kaldırın.

Geri
Yukarı