2250 TL akıllı saat önerisi

Om3rDoruk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 2250 2500 TL arası bütçem var. Akıllı saat almayı düşünüyorum. Zeblaze Thor 5 ve kospet Prime arasında gittim geldim ancak ikisi de Çin Mali olduğu için şüphelerim var. Bildirim konusunda ve stabilize konusunda ikisine de güvenemiyorum. 4G sim girişi ve kamera olması benim hiçbir işime yaramayacak. Benim amacım telefonla eşleştirme yapıp WhatsApp olsun başka uygulamalar olsun bildirimleri hızlı ve sağlıklı bir biçimde alabilmek. Arama geldiği zaman kimin aradığını görebilmek. Bu sebeple Samsung ve Huawei arasında kaldım. Oppo Watch düşündüm ancak kare istemiyorum yuvarlak istiyorum. Huawei GT2 Pro 46mm veya Samsung Watch 3 45mm. Bu ikisi arasında kaldım. Sizce hangisi alınır? Kullandığım telefon Meizu 16TH. Bu fiyat aralığında önerdiğiniz başka modeller varsa bakabilirim.

Sadece bu durumlar için istiyorsan gereksiz bir yatırım olur. Paranı bu zamanda saklamayı dene. Yok illa alacağım diyorsan Amazfit Verge Lite alacağım ona bakabilirsin.

Sadece bu durumlar için istiyorsan gereksiz bir yatırım olur. Paranı bu zamanda saklamayı dene. Yok illa alacağım diyorsan Amazfit Verge Lite alacağım ona bakabilirsin.
Hocam kız arkadaşım hediye alıcak bana o yüzden. Almışken güzel birşey alalım dedik.

Amazfit`ler WearOS saatler kadar fonksiyonel değil diye biliyorum. Ben de kendime bakıyorum, Fossil Sport dikkatimi çekti bu fiyat bandında. Ben Carlye modelini düşünüyorum, hem daha kaliteli hem de donanımı daha iyi gibi.

Geri
Yukarı