2250 TL Sistem Önerisi

aykutgkc

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Kolluk
Merhaba Technopat ahalisi. 2010 Yılında almış olduğum dizüstü ile yıllardır oyun oynuyorum. Fakat artık bilgisayar isteklerime cevap veremez duruma geldi :) Oynadığım oyunlarda sabit aslında. Eskiden 1.6 oynardım daha sonra CS:GO'ya geçiş yaptık. Bir de LoL oynarım 7 sezondur :)
Fakat artık PC'nin değişmesi gerektiğini düşünüyorum.
Yaklaşık 2 aydır araştırıyorum. Çokta anlamam bu işlerden. Bütçem 2000 TL, 250 liraya da monitör bulurum diye düşünüyorum. Almadan önce bir bilene danışmak istedim. Ağabeylerim kardeşlerim. Daha iyi bir sistem önerisi olan veya yardımcı olacaklara çok teşekkür ederim :)
Edit: Bu sistem hakkındaki düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim. Oynadığım oyunlara ek olarak PUBG almak istiyorum. FPS ve görüntü kalitesi nasıl olur, istediğimi alabilir miyim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanım arşivinin 2400 tl lik bilgisayarını topla bf 1 73 fps r6 siege 110 ile 85 fps arası alıyor bence onu al.

dostum işimiz gereği tv uydu monitör tarzı şeyler alıp satıyoruz. ben toptancıdan veya başka bir yerden çıkma 2. el veya outlet iskontolu herhani birşey ayarlayacam :)

Bence attığınız sistem o fiyata iyi. @.I.N.И.A. hocam sizi de genelde sistem atarken görüyorum ama önerdiğinizle bu sistem arasında fark yok mu sizce de? Yani ekran kartı daha düşük önermiş oluyorsunuz ayrıca harddisk boyutu küçük. Monitör de dahil toplanmış oluyor ama arkadaş attığı kampanyadan yararlansa sanki daha iyi gibi geldi bana.

Bence attığınız sistem o fiyata iyi. @.I.N.И.A. hocam sizi de genelde sistem atarken görüyorum ama önerdiğinizle bu sistem arasında fark yok mu sizce de? Yani ekran kartı daha düşük önermiş oluyorsunuz ayrıca harddisk boyutu küçük. Monitör de dahil toplanmış oluyor ama arkadaş attığı kampanyadan yararlansa sanki daha iyi gibi geldi bana.

Aslında haklısınız yani. Ben biraz geleceği düşünüyorum. Ama arkadaş ben 1 defa alıp yıllarca güncellemeyeceğim diyorsa güzel bir sistem alınabilinir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı