23.000₺ bütçeyle alınabilecek en iyi Gaming laptop nedir?

Bütçe
23.000₺
Laptopların çoğu maalesef ince olması sebebiyle ısınıyorlar, bu yüzden ben genelde laptop soğutucu ile kullanıyorum

Ben bu cihazı aldım, tam bir fiyat performans ürünü gibi geldi, cihaz gelince Ram ve ssd takviyesi yapacağım.
Elinize ulaştıktan sonra fan sesi, ısınma, panel, oyun performansı vb. değerlendirmenizi yazar mısınız rica etsem?

diğer satıcıdan aldığım siparişi iptal edip buradan aldım, satıcının kendi sitesinde 100 TL daha ucuz, ancak burada peşin fiyatına 3 taksit var, haber verdiğiniz için teşekkürler.

diğer satıcıdan aldığım siparişi iptal edip buradan aldım, satıcının kendi sitesinde 100 TL daha ucuz, ancak burada peşin fiyatına 3 taksit var, haber verdiğiniz için teşekkürler.
Rica ederim

Ben de iade istedim GPN’den fakat hemen gerçekleşmiyor zannedersem

Cihazin incelemesini yapabilir misiniz gelince? Yükte kac dereceye çıkıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı