23.000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
23.000

Murderer

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Haziran ayında 3060 MSI GP66'yı 18bine almıştım. Şimdi 2. bir laptop lazım fiyatlar almış başını gitmiş bulamadım. ASUS TUF serisi 3060 11370h işlemciden dolayı arada kaldım. Yine ekran kartı 2060/3060 ayarında olması gerek mimari render için arıyorum. 23bine kadar Monster, Casper tarzı markalar harici öneri verir misiniz?

Zamanında Monster'dan az çekmedim. Üst üste 5 cihazında arıza çıktı sonunda MSI'da rahatladım. O yüzden bu paralara Monster düşünmüyorum.
Monster neden?
Bal gibi cihaz:
T5 v21.6

ASUS'un sRGB ve NTSC oranında problem varmış sanırım forumda görmüştüm. Gigabyte markasını tam anlamıyla bilmiyorum. Türkiye'ye geleli 1 sene oldu sanırım. Bildiğiniz bir sıkıntısı problemi var mı?

Monster neden?
Bal gibi cihaz:
T5 v21.6
Monster neden?
Bal gibi cihaz:
T5 v21.6
Bende 1 alt modeli var, render falan gayet performansli.
Zamanında Monster'dan az çekmedim. Üst üste 5 cihazında arıza çıktı sonunda MSI'da rahatladım. O yüzden bu paralara Monster düşünmüyorum.

Cidden uşenmeden dizdiniz mi?
Gigabyte veya Dell veya Monster derim.
Emin degilim ama mimarlikta numoad lazim olmaz mi?

ASUS'un sRGB ve NTSC oranında problem varmış sanırım forumda görmüştüm. Gigabyte markasını tam anlamıyla bilmiyorum. Türkiye'ye geleli 1 sene oldu sanırım. Bildiğiniz bir sıkıntısı problemi var mı?
Gigabyte cihazlar kalitelidir fakat attığım cihazın 100 Watt olduğunu öğrendim, almanızı önermem o fiyata. Asus ise eğer photoshop kullanmıyorsanız yeterli olacaktır, denildiği kadar kalitesiz değil.

Bende 1 alt modeli var, render falan gayet performansli.

Cidden uşenmeden dizdiniz mi?
Gigabyte veya Dell veya Monster derim.
Emin degilim ama mimarlikta numoad lazim olmaz mi?

Kullandığım GP66'da da numpad yok problem olmuyor. Benim için en önemlisi arıza çıkarmayacak, güzel bakıldığı taktirde yıllarca götürecek bir cihaz.

Gigabyte cihazlar kalitelidir fakat attığım cihazın 100 watt olduğunu öğrendim, almanızı önermem o fiyata. ASUS ise eğer Photoshop kullanmıyorsanız yeterli olacaktır, denildiği kadar kalitesiz değil.

ASUS TUF FX516PM-HN025 Intel Core i7 11370h 16 GB 512 GB SSD RTX3060 15.6" FreeDOS FHD taşınabilir bilgisayar.

Bu cihazı önerir misiniz?
O zaman Omen olabilir.
Renk dogrulugu onemliyse en az %90sRGB gerekki demek yanlış mi?

%100 sgrb %52 NTSC kullandığım cihaz memnunum bu değerlerden.

Yeni konular

Geri
Yukarı