23.000 TL RX 6800 sistem önerisi

Bütçe
23000

UcanMuz

Decipat
Merhaba RX 6800 bir sistem alacağım ancak bulabildiğim fazla RX 6800 sistem yok. Şu anda düşündüğüm;

Bu sistem sepetimde fakat tedarik sıkıntısı varmış. Biraz bekleyeceğim sistemi almak için bütçem 23000, maksimum 23500 civarına yükseltebilirim.
Daha geçen 17k ya sistem almadınız mı?😐

Bu var hocam.
PSU'yu FSP seçmelisiniz.

Şöyle ki hocam ben bütçemi arttırmak için taksitle alacağım. Bankkart combo kullanıyorum. Gençer Gaming'de Ziraat'e taksit yapılmadığı için yönelemiyorum maalesef. Başka bir kredi kartı çıkarmaya uğraşamayacağım.

Aslında 6800 alacakken 1080p monitör yerine 2K monitör mü alsam diye de düşünüyorum. 1080p 144'te uzun yolu varda 2K 144'te veya 2K 60'ta çok iyi olmaz diye tahmin ediyorum.

Bu var hocam.
PSU'yu FSP seçmelisiniz.

Ay başı sıkıntı çıkmazsa almayı planlıyorum. Teşekkürler.

Hocam bence anakart için stok bitmesini bekleyin bütçeniz 30k ya çıkar öyle alın 😄

Hocam bütçe 8K daha arttı 😂 fakat bu parayı sisteme harcamayacağım mouse ve koltuk alacağım.

Son düzenleme:
Merhaba RX 6800 bir sistem alacağım ancak bulabildiğim fazla RX 6800 sistem yok. Şu anda düşündüğüm;

Bu sistem sepetimde fakat tedarik sıkıntısı varmış. Biraz bekleyeceğim sistemi almak için bütçem 23000, maksimum 23500 civarına yükseltebilirim.

Bu sistemi almanı öneririm.
2K monitör önerisi istersen bunu alabilirsin.

Son düzenleme:
Bu sistemi almanı öneririm.
2K monitör önerisi istersen bunu alabilirsin.

Toplamayacağım üşeniyorum.

Geri
Yukarı