23.000TL laptop tavsiyesi

Bütçe
20000-23000
Bütçeyi biraz arttırır isen bu cihaz çoğu ihtiyacını karşılar;

Artıramam diyorsanız;

Bütçeyi biraz arttırır isen bu cihaz çoğu ihtiyacını karşılar;

Artıramam diyorsanız;

İlkini alabilirim ama 1tb a nasıl çıkarabilirim birde bunun bakımını fln yapmam gerekirse Acer bayisi nerden bulucam son olarak internetten sipariş vermek mantıklı mı

İlkini alabilirim ama 1TB'a nasıl çıkarabilirim bir de bunun bakımını falan yapmam gerekirse Acer bayisi nereden bulacağım son olarak internetten sipariş vermek mantıklı mı?

İnernetten almanda sorun olmaz. Bakım işini Acer kullanmadığım için bilmiyorum. 2. bir M.2 slotu mevcut PCI-e 3 olarak.

Son düzenleme:
İlkini alabilirim ama 1TB'a nasıl çıkarabilirim bir de bunun bakımını falan yapmam gerekirse Acer bayisi nereden bulacağım son olarak internetten sipariş vermek mantıklı mı?

Mantıklı, cihazda boş slotta var. Acer'in servisi İstanbul'da var diye hatırlıyorum, yakın değilsen kargo ile yollarsın.

Kargoya versem ne zamana gelir bir de ayrı benimmi parça almam gerekiyor

Nerede olduğuna göre değişir, eğer kendilerine eklettirirsen fiyatta iyice geçirirler, SSD eklemesini vs kendin yap. Bakımı yapamam dersen yolla.

Nerede olduğuna göre değişir, eğer kendilerine eklettirirsen fiyatta iyice geçirirler, SSD eklemesini vs kendin yap. Bakımı yapamam dersen yolla.
Nereye baksam Acer in bu modeline çıkıyorum sonunda ama cidden şuan tek geride tutan 512 GB olması şuan bir oyuna baksan 80 100 GB yeterli olmaz diye korkuyorum 1tb a çıkarmak anladığım kadarıyla zahmetli MSI pahalı diye eledim Casper monster ve hpe kalitesiz diyorsunuz geriye Asus lenovo Acer kalıyor

Nereye baksam Acer'in bu modeline çıkıyorum sonunda ama cidden şu an tek geride tutan 512 GB olması şu an bir oyuna baksan 80 100 GB yeterli olmaz diye korkuyorum 1TB'a çıkarmak anladığım kadarıyla zahmetli MSI pahalı diye eledim Casper Monster ve hpe kalitesiz diyorsunuz geriye ASUS Lenovo Acer kalıyor

Zahmetli değil, SSD alıp kasayı açıp takacaksın sadece. Zor bir işlem değil yani.

Geri
Yukarı