23 bin TL'ye kadar hazır sistem önerisi

Hangi RTX kartına eşit hocam.
Ikisi de yakın güçlerde RX 6650 XT 3060 Ti 'ye yakın diye biliyorum RTX 4060 de bir tık daha güçlü ama teknoloji olarak 4060 daha iyi ve uzun ömürlü oluyor. Tabii FPS oynayacağım diyorsanız full size fark etmez ama GTA 6 oynayacaksınız mesela çıktığı zaman 4060 alırdım ben.

Ikisi de yakın güçlerde RX 6650 XT 3060 Ti'ye yakın diye biliyorum RTX 4060 de bir tık daha güçlü ama teknoloji olarak 4060 daha iyi ve uzun ömürlü oluyor. Tabii FPS oynayacağım diyorsanız Full size fark etmez ama GTA 6 oynayacaksınız mesela çıktığı zaman 4060 alırdım ben.

Hocam zaten RTX 4060 ile RTX 3060 Ti arasında güç açısından pek bir fark yok. Hatta güç olarak 3060 Ti daha güçlü bir kart.

O şekilde belirttim zaten. Alınmak istenirse teknolojiden ötürü alınacağını söylüyorum.
"RTX 4060 de bir tık daha güçlü ama teknoloji olarak 4060 daha iyi ve uzun ömürlü oluyor." şeklinde iki bölümde de RTX 4060 şeklinde belirttiğiniz için tam anlayamadım hocam.

Eee hem kasa daha kalitesiz oldu hem de DDR4'e downgrade ettirdiniz. 23 bin liraya DDR4 aldırmaya çalışıyorsunuz.

Ben DDR4 atmadım ilk attığıma bak istersen DDR4'ü başka bir seçenek olarak attım.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı