Çözüldü 230-300W güç kaynağı PowerColor HD4830 besler mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mey01

Decapat
Yer
Adana
Daha fazla  
20200622_205436.jpg

Fotoğrafta PSU özellikleri yazıyor. PC için PowerColor HD4830 1 GB 256 Bit ekran kartı aldım daha elime ulaşmadı ama takınca sıkıntısız çalışır mı yoksa çalışmaz mı tedirginim. 6 pinlik güç girişi istiyor.

Sistemimde çok güç kaynağı yiyen bir donanım da yok ama. G31M-ES2L anakart. 4 GB 400 MHz RAM. D,-Core E5300 2.60GHz işlemci ve 320 GB HDD var.

Yeni bir PSU alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şimdi kart elime geçince test etmek amaçlı falan açsam sıkıntı olur mu? :( yeni PSU alamam şu an ama.

0 :) ekran kartıma gitti mani.

Böyle bir şeyin garantisini veremem. Yeterli güç gelmezse reset atabilir. Reset atarsa başka parçaların zarar görme ihtimali az da olsa var.
Hocam bu PSU ile sağlıklı değil. Önerilen minimum 450W ve üzeri.

.

Şimdi kart elime geçince test etmek amaçlı falan açsam sıkıntı olur mu? :( yeni PSU alamam şu an ama.

Böyle bir şeyin garantisini veremem. Yeterli güç gelmezse reset atabilir. Reset atarsa başka parçaların zarar görme ihtimali az da olsa var.

Çözüm
Psu yetersiz kalırsa zaten sistem kapanır eğer kalitesiz bir psu ise yanma ihtimali hatta diğer parçalara zarar verme ihtimalide var dikkatli ol anakartın işlemcin elinde kalmasın

Böyle bir şeyin garantisini veremem. Yeterli güç gelmezse reset atabilir. Reset atarsa başka parçaların za.
Eki Görüntüle 598278

Fotoğrafta PSU özellikleri yazıyor. PC için PowerColor HD4830 1 GB 256 Bit ekran kartı aldım daha elime ulaşmadı ama takınca sıkıntısız çalışır mı yoksa çalışmaz mı tedirginim. 6 pinlik güç girişi istiyor.

Sistemimde çok güç kaynağı yiyen bir donanım da yok ama. G31M-ES2l anakart. 4 GB 400 MHz RAM. D,-Core E5300 2.60GHz işlemci ve 320 GB HDD var.

Yeni bir PSU alınır mı?

Of yahu ne güzel yeni ekran kartı ile hayaller kuruyordum. Şimdi PSU çıktı başıma napacağım abi ben ya :(

Bilgisayarın bence en önemli bileşeni elektronik tüm bileşenlere elektriği veren yani gücü veren parça binanın temeli gibi.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı