230 MB'ye GTA 5 olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Son zamanlarda aklıma su videounun gerçek olup olamayacağı takılıp duruyor. Eğer gerçekse cidden inanılmaz bir şey olur. PC'de 50GB yer var, GTA yüklemek için asla yer yok, bilgisi olan var mı bu video hakkında? Deneyen vb. veya bildiğiniz bir 60GB falan GTA 5 var mı eski surum? Veya sıkıştırılmış falan olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son zamanlarda aklıma su videounun gerçek olup olamayacağı takılıp duruyor. Eğer gerçekse cidden inanılmaz bir şey olur. PC'de 50GB yer var, GTA yüklemek için asla yer yok, bilgisi olan var mı bu video hakkında? Deneyen vb. veya bildiğiniz bir 60GB falan GTA 5 var mı eski surum? Veya sıkıştırılmış falan olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hayatın geri kalanında başarılar dilerim dostum.

Yok kanka olmuyor kurulurken sana dosyaları kurdurtuyor onlarda zaten 15 GB falan buluyor yaptıktan sonrada eksik dosya var diye açılmıyor ve onlarında çoğu virüslü indirmeyin derim.
Ben bunu zamanında çok denemiştim eski evimizde internet kötü diye. Ama hiçbir zaman çalışmadı.

Ahahahah bende çok denemiştim ama en sonunda pes edip bilgisayarı 24 saat açık bırakıp indirmiştim.

Dostum zamanında ben de kanıyordum bunlara ama çalışmıyordu. İnanma bunlara :)

Steam veya Epic Games üzerinden satın alıp temiz ve güvenli şekilde indirmelisiniz bana sorarsanız.

Bunu bu kadar sıkıştırmak için 90000000 defa falan sıkıştırman lazım ki onla bile bu kadar sıkışmaz.
Yalan hocam yalan, indirmeyin bilgisayarın içinden bitcoin minerlar geçer.

50-100 gb'lık bir oyun en fazla yarısına, hadi bilemedin belki yapan adam mucizeler yarattı çeyreğine kadar iner. O da kurulduktan sonra normal boyutuna geri döner.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı