230$ R7 5800X3D için anakart ve soğutucu önerisi

Aslında bu da çok kafi bir konfigürasyon, B550-A Pro F/P olur. Amazon'da karşıma çıkmamıştı. LF II kasaya sığarsa o koca radyatörüyle güzel ikili.

@Turkay01 o halde direkt @messinicocugu'nun attığı ikiliyi yapıştırıp geçin, 240mm yetmeyebilir bir ihtimal. N'olur n'olmaz şunu atayım:

Kasanız nedir bu arada? Radyatörün sığmaması olmasın sonra.

Anakart olarak alternatif:

@Turkay01 o halde direkt @messinicocugu'nun attığı ikiliyi yapıştırıp geçin, 240mm yetmeyebilir bir ihtimal. N'olur n'olmaz şunu atayım:

Kasanız nedir bu arada? Radyatörün sığmaması olmasın sonra.

Anakart için bu da alternatif olabilir:

Attıgınız anakart yenilenmilş oldugu icin olmaz.
Kasa biraz eski modelde Cooler Master'in ama airflowu iyi modelini nasıl öğrenirim bilmiyorum.
Ama kasaya 3 fan ekran kartı sıgıyor artı bir fanlık da yer kalıyor büyük sıgar diye düşünüyorum sıvı soğutucukar.

Kasa biraz eski modelde Cooler Master'in ama airflowu iyi modelini nasıl öğrenirim bilmiyorum.

Şuna bakın yeter, resimlerden bakarak anlarsınız zaten. Delikli ön yapı ve yeterli sayıda kaliteli fan airflow için yeterli.

Kasa buna çok benziyor. Üstte bir depolama yeri var orası çıkabiliyor. Benim şu an kasaya takılı 3 fan var yeterli midir?

Kasa buna çok benziyor. Üstte bir depolama yeri var orası çıkabiliyor. Benim şu an kasaya takılı 3 fan var yeterli midir?

Uygun fiyattan kasayı da değiştirme imkanınız var mı? Bu kasaya gidecek gibi değil bahsi geçen soğutucular.

Deme öyle şimdilik idare etmez mi sonra değiştirsem?

Ya da Air cooler alsam?

Kule tipi olabilir, fuma 2 orada devreye girer ancak biraz üst taraftaki çıkıntıları sorun olmayacaksa girebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı