230 TL 7.1 Kulaklık Önerisi

Gamepower ürünleri kadar kalitesiz ürünler görmedim. Sakın ha o ürünlere gitmeyin pişman olursunuz. Ben de size kendi kulaklığım olan MH 320 modelini önerebilirim. Biraz ağır bir kulaklık olsa da oldukça kaliteli.

Tamda aradığınız gibi Gamemax FHP G1420B 7.1 hepsiburada Dan sipariş vermiştim ben o zamanlar 170 TL idi. Ama güzel kulaklık hem oyunda ses kasmak ve hemde müzik dinlemek için alınabilcek f/p ürünlerden

Forumda pek önerilmemekte fakat Rampage Alpha-X'i önereceğim, 7.1'ini şahsen kendim test ettim, her ne kadar "waow efsane" diyemesemde iş görür bir 7.1'i var ve ses kasmasıda oldukça iyi.
Müzik performansı beklediğimin üstündeydi, bassları iyi veriyor, sesi yüksek ve kullandığım en rahat kulaklıklardan biri, HyperX Stinger bile bu kadar rahat değildi.(Ses kalitesi ayrı iyiydi o tartışılır.)

Gamepower ürünleri kadar kalitesiz ürünler görmedim. Sakın ha o ürünlere gitmeyin pişman olursunuz. Ben de size kendi kulaklığım olan MH 320 modelini önerebilirim. Biraz ağır bir kulaklık olsa da oldukça kaliteli.
Gamepower ürünleri F/P 'da şu an zirvede kullanıp , test etmeden bilgi vermeyiniz . Şahsım nerdeyse bütün ürünlerini test etti ve F/P nin babası diyebilirim. Aradaki fiyat farkı çok ise GP alabilirsiniz. Az daha sıkarım derseniz CM güzel kulaklık.

Gamepower ürünleri F/P 'da şu an zirvede kullanıp , test etmeden bilgi vermeyiniz . Şahsım nerdeyse bütün ürünlerini test etti ve F/P nin babası diyebilirim. Aradaki fiyat farkı çok ise GP alabilirsiniz. Az daha sıkarım derseniz CM güzel kulaklık.

Kullanmadığım halde kötülemiyorum zaten. 2 ay kadar Medusa 7.1 modelini kullandım. Malzeme kalitesi çok kötü ve 7.1 falan değil. Surround ses sisteminden bir farkı yok. Bunu söyleyebiliyorum çünkü gerçek 7.1 de kullandım Arctis 7 modeliyle. O fiyat aralığında en iyi fiyat performans ürünü MH320 dir. Çok kaliteli bir kulaklık değildir ama her bakımdan orta-iyi seviyededir.

Beni yanlış anlamayın fanboyluk yapmak değil amacım ama gerçekten bu kadar pohpohlanıp bu kadar kalitesiz olamaz bir marka.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı