230 TL Mekanik Klavye Önerisi

Sinan Tan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar mekanik Wawe Ripple gibi özelliklere sahip klavye almayı düşünüyorum ancak amazonda bi rsürü bulsam da yine de hepsinde Türkiye'ye gelmez diyor. Bir öneriniz var mıdır? Veya bu fiyata bulabilir miyim?
(Bütçe max: 230)
"Mekanik wawe ripple gibi özelliklere sahip" o özelliklerin temel adını bilmediğim için wawe falan yazdım.
Örnek video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RGB değil ama kırmızı ışıklı Redragon K552'yi şiddetle öneriyorum. Yarın elime ulaşacak umarım. Amazon'dan Türkiye'ye 10 dolar fazladan kargo ile yolluyorlar. Toplam 50 dolar civarı bir fiyatı oluyor.

K552'nin RGB versiyonu var. Amerika Postam sitesi ile yaklaşık 250 TL'ye alabilirsiniz. Ancak uyarayım, bu tip ucuz RGB klavyelerin ışıkları bilgisayardan değil, klavye üzerinden ayarlanıyor. Yani Razer, Corsair gibi markaların klavyelerinde yapabildiğiniz gibi her tuşa farklı renk falan atayamazsınız. Yinede istediğiniz rengi bu klavye ile seçebilirsiniz.

K552'nin RGB versiyonu var. Amerika Postam sitesi ile yaklaşık 250 TL'ye alabilirsiniz. Ancak uyarayım, bu tip ucuz RGB klavyelerin ışıkları bilgisayardan değil, klavye üzerinden ayarlanıyor. Yani Razer, Corsair gibi markaların klavyelerinde yapabildiğiniz gibi her tuşa farklı renk falan atayamazsınız. Yinede istediğiniz rengi bu klavye ile seçebilirsiniz.
Öncelikle çok teşekkürler, bu amerikapostam sitesine baktım ve sitede direk girişte paypal yüzünden alamıyorsunuz, sizin yerinize ebaydan biz alalım %8 komisyon ile gibisinden bir şey yazılmış. Ben bu site yerine direk komisyonsuz ebaydan alsam daha mantıklı olmazmı? Bide son olarak ebay daha önce kullanmadım , güvenilir bir satıcıdan önerdiğiniz klavyenin linkini atabilirmisiniz acaba?

Ebay bende hiç kullanmadım. Ama klavye'nin resmi satış noktası Amazon. Yani alabileceğiniz en güvenilir yer. Benimki de geldi sayılır zaten. İsterseniz Amerika Postam sitesine bir mail atıp sorun kargo toplamda ne kadar fazladan ücret verileceğini. Amazon Türk kredi kartlarını kabul ediyor bu arada.

Massdrop güvenilir bir sitedir. Güzel bir sistemi vardır ayrıca. Ürün ne kadar çok alınırsa fiyatı o kadar düşer. Massdrop'daki klavyeyi kaçırmayın bence süreli çünkü.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı