2300 TL kulaklığa kaç TL gümrük vergisi gelir?

Bütçe
3000

goodes1905

Kilopat
Arkadaşlar resimde eklediğim kulaklığı almayı düşünüyorum. 10 dolarlık indirimi var, 15 dolar da taşıma ücreti yani toplamda 124 dolara denk geliyor. O da 2300 TL'ye denk geliyor. Ürün ABD'den gelecek tahmini ne kadar gümrük öderim? İnternette %30 yazıyor fakat bazı sitelerde ekstra vergiden falan bahsettiler ben de emin olamadım bir sormak istedim.

Resim yüklendi mi yüklenmedi mi tam göremiyorum o yüzden linkini bırakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar resimde eklediğim kulaklığı almayı düşünüyorum. 10 dolarlık indirimi var, 15 dolar da taşıma ücreti yani toplamda 124 dolara denk geliyor. O da 2300 TL'ye denk geliyor. Ürün ABD'den gelecek tahmini ne kadar gümrük öderim? İnternette %30 yazıyor fakat bazı sitelerde ekstra vergiden falan bahsettiler ben de emin olamadım bir sormak istedim.

Resim yüklendi mi yüklenmedi mi tam göremiyorum o yüzden linkini bırakıyorum.

Hocam o taşıma ücreti büyük ihtimalle sadece ABD içi taşıma ücretidir global taşıma ücreti çok daha fazladır.

@goodes1905 https://www.amazon.com/Drop-Sennheiser-PC38X-Gaming-Headset/dp/B0BFZP7VS8?th=1 Onun yerine Amazon'dan alın siparişi tamamla kısmında gümrüktür vs. her şeyi gösteriyor ödüyorsunuz.

Dosya Ekleri

• aaaaa22.PNG
    aaaaa22.PNG
    11,8 KB · Görüntüleme: 28

Yeni konular

Geri
Yukarı