2300 TL Laptop Tavsiyesi

cool

Kilopat
Merhaba arkadaşlar.
Başlıktan'da anlaşılacağı gibi 2300 TL bütçe ile i3 6. veya 7. nesil laptop aramaktayım. Yarın veya pazartesi almam gerekli. Şimdiden tavsiye veren herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen 2400 TL'ye HD 7970M'li makine gördüm diye hatırlıyorum hatta MSI markasıydı. İşlemcisi ise eski nesil İ7 olmalı bence araştırın sıfır almak yerine 2. el temiz alırsınız daha güzel olur.

Geçen 2400 TL'ye HD 7970M'li makine gördüm diye hatırlıyorum hatta MSI markasıydı. İşlemcisi ise eski nesil İ7 olmalı bence araştırın sıfır almak yerine 2. el temiz alırsınız daha güzel olur.
Harici ekran kartı olmayan bir makina bile işini görüyorsa 1000 lira altına 3.nesil i5, belki i7li makina da alabilirsin. i3lü makinaya o kadar para verme derim.
Merhaba kendime almıyorum esasen hediye edeceğim. O yüzden sıfır olması lazım.

Notebook ihtiyacı yoksa nakit olarak vermeniz belki daha iyi olur.
Merhaba. Bu biraz ayıp olur para vermek vs... hiç tarzım değil. O yüzden i3 olan makinayı aldım elime ulaştığında deneyimlerimi paylaşırım. Zaten kullanıcı kişi internet ve basit oyunları oynayacak birisi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı