2300 TL Ödevler için APU sistem

.
Arkadaşlar bu sistemde CS:GO, HOI4, EU4, GTA 5 oynayacagim ve okul işleri için bana yeter mi?
Bu arada kasayı Power Boost VK-1630 500W ile değiştirecegim.
Toplam sistem fiyat: 2350 TL.
2X8GB RAM almanız gerek. Böylece Dual Channel çalışırlar ve APU ekran kartın 2 kat daha hızlı çalışır. Böylece GTA5 gibi ağır oyunları kaldırır. Dual Channel yapmadan GTA5 biraz zor.

Bu kadar ters tepki vermenize gerek yok, karşılaştırmalı bir performans testi de zaten anlaşılmaya yetiyor. Ne kullandığımı söyledim, ne olduğunu anladık. Sürekli aynı şeyi tekrar etmenin manası yok sani ? 😊

Ya abicim nedir bu dahili GPU kötülemeniz?
Ben HD 620 Mobil ile (evet yanlış duymadınız mobil) ile 50 FPS alıyorum 720p çözünürlükte.
Lütfen artık şu dahili GPU'ları kötülemeyi bırakın.

1080p için.
Güncellemeler ile ne hale geldi bilmiyorum ben GTA5 ilk çıktığında denedim o zaman elimde i7-4700HQ, 8GB RAM, 950M 4GB DDR3 modeli vardı.

GTX 950M'in GDDR5 versiyonu ile GDDR3 modeli arasında ciddi bir performans farkı var, büyük ihtimal zorlandığını hissettiğiniz kısımda, GDDR3'lük model; istekleriniz doğrultusunda yeterince tatmin edici performans veremedi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı