2300 TL PC toplama

Bütçe
2300

370423

Hectopat
Arkadaşlar benim bir arkadaşım sistem toplamak istiyor ama bütçesi biraz düşük. 2300TL'ye CS:GO yüksek ayarlarda 60FPS versin istiyor, olmazsa medium ayarlarda 75FPS versin diyor, 2.el parçalarla da toplayabiliriz diyor siz de bir sistem önerir misiniz? Bütçe 2300TL uzay montaj olabilir.

Bilgisayarlar hakkında bilgili, hangi parçayı nasıl takmayı biliyorsa ve ya bu işleri yapabilecek tanıdığı varsa ikinci el parçaları tek tek alarak çok ucuza güzel bir sistem toplayabilir. İşte o zaman high settings'te 60 fps'i bile geçebilir

Bilgisayarlar hakkında bilgili, hangi parçayı nasıl takmayı biliyorsa veya bu işleri yapabilecek tanıdığı varsa ikinci el parçaları tek tek alarak çok ucuza güzel bir sistem toplayabilir. İşte o zaman High Settings'te 60 FPS'i bile geçebilir.

Taktırabileceğimiz bir tanıdık var ama hangi parçaları alacağı hakkında hiçbir fikri yok.

Monitör ve HDD dahil değilse şöyle bir sistem topladım. Nerede oturduğunuzu bilmediğim için ürünleri nerede uygun ise oradan ekledim satıcıdan GET açmasını rica ederek anlaşabilirseniz satın alabilirsiniz.
İşlemci: Xeon E3 1240 V3 (i7 4770'in içinde dahili GPU bulunmayan hali performans olarak fark yok)

Anakart: Gigabyte H81-D3.

Ekran kartı: ASUS GTX970 4 GB.

RAM: Samsung 8 GB DDR3 1600MHz: SAMSUNG 8GB 1600 Mhz DDR3 12800U Masaüstü RAM - RAM Bellek ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 868545984

PSU: FSP 500W (FSP PSU olarak oldukça kaliteli bir markadır)

Toplam 2384TL tutuyor. Uzay sistem olabilir dediğiniz için kasa fiyatını ekran kartına ekledim. Sistem günümüzün güncel oyunlarını Low-medium arası oynatabilecek güçtedir. CS:GO gibi espor oyunlarında ise +150 FPS alırsınız.

Arkadaşlar benim bir arkadaşım sistem toplamak istiyor ama bütçesi biraz düşük. 2300TL'ye CS:GO yüksek ayarlarda 60FPS versin istiyor, olmazsa medium ayarlarda 75FPS versin diyor, 2.el parçalarla da toplayabiliriz diyor siz de bir sistem önerir misiniz? Bütçe 2300TL uzay montaj olabilir.
ileri de ekran kartı eklerseniz güncel iyi bir sisteminiz olur CS GO gibi oyunlarda işini görür

Monitör dahil mi?
Monitör için 500tl ayırdı zaten monitör dahil değil
İleride ekran kartı eklerseniz güncel iyi bir sisteminiz olur CS:GO gibi oyunlarda işini görür.

Şu an fark ettim ama ileride ekran kartı olarak ne tavsiye edersiniz 700-800 civarı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı