2300 TL telefon önerisi

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Aklımda şu ana kadar Mate 20 Lite ve Xiaomi Mi 8 Lite var fakat "Lite" oldukları için açıkçası almakta çekiniyorum. Sizler ne tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Facebook grubunda sorunca birisi Redmi Note 7, Mate 20 Lite'dan daha iyi tarzı yorum yapmıştı. Sizler ne düşünüyorsunuz ?

Facebook grubunda sorunca birisi Redmi Note 7, Mate 20 Lite'dan daha iyi tarzı yorum yapmıştı. Sizler ne düşünüyorsunuz ?
Performans olarak çokta olmasada Redmi Note 7 daha iyi fakat kamera olarak Mate 20 Lite daha iyi.

Honor Play ise kamera olarak Redmi Note 7 çok fark olmasada performans olarak ikisindende iyi.

Note 7 guzel telefon bana göre. Dediğin Lite modelleri de güzeldir Lite ibaresine aldanma. Mi 8 Lite modellerinde şebeke sorunları çok çıkıyor onun haricinde gayet güzel telefon. Note 7 modelinde de şebeke sorunlari var mi diye kullanici yorumlarına bak. Xiaomi ürünlerinin şebeke frekansları buraya uymayabiliyor.

Note 7 guzel telefon bana göre. Dediğin Lite modelleri de güzeldir Lite ibaresine aldanma. Mi 8 Lite modellerinde şebeke sorunları çok çıkıyor onun haricinde gayet güzel telefon. Note 7 modelinde de şebeke sorunlari var mi diye kullanici yorumlarına bak. Xiaomi ürünlerinin şebeke frekansları buraya uymayabiliyor.

Honor play sizce nasıldır? :) Dokunmatik hassasiyeti sorunu vardı çözüldü diyen var çözülmedi diyende var. Ayrıca kasa sağlamlığı olarak çok iyi değil deniyor, sizce alınır mı?

Honor play sizce nasıldır? :) Dokunmatik hassasiyeti sorunu vardı çözüldü diyen var çözülmedi diyende var. Ayrıca kasa sağlamlığı olarak çok iyi değil deniyor, sizce alınır mı?
Güncellemeler ile dokunmatik sorunu çözüldü diye biliyorum yanlış olabilir.

Kasa sağlamlığı olarak metalden yapılmış ben pek sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum.

Bence alınır Huawei geçen senenin amiral gemisi konumundaki P20 ve P20 Pro modeli ile aynı işlemci ve ekran kartını kullanıyor telefonda oynanabilecek tüm oyunları oynarsınız performans olarak sıkıntı yaşamazsınız ama kamera konusunda günü kurtarır.

@Lithanuans Dedigin sorunu duydum güncelleme ile çözülmüş mü haberim yok açıkçası. Eskisi gibi pek araştırmıyorum bu konulari.

Honor Play donanim ve performans olarak güzel cihaz. Ekran olarak kötü, kamerasi da fena değil, Mate 20 Lite kadar iyi bir kamerasi da yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı