2300 TL'ye kadar telefon önerisi

Paralel ithalat Mate 9 alabilirsin. Arkadaşlar ithalatçı garanti konusunda bilgili değiller. Axon 7 bulmanız biraz zor.
İthalatçı konusunda bilgili değiller derken bana söylediniz galiba. Güldürdünüz gerçekten. :) Ben kendim almayacağım ve güvenmediğim telefonu kalkıp da başkasına önermem. Bu kadar net. Kalkık da binlerce liralar harcıyorsunuz cihazlarınıza, sonra muhattap bulacak insanlar olmayınca ya da sizi zora sokunca ağlıyorsunuz oralarda buralarda.

İthalatçı konusunda bilgili değiller derken bana söylediniz galiba. Güldürdünüz gerçekten. :) Ben kendim almayacağım ve güvenmediğim telefonu kalkıp da başkasına önermem. Bu kadar net. Kalkık da binlerce liralar harcıyorsunuz cihazlarınıza, sonra muhattap bulacak insanlar olmayınca ya da sizi zora sokunca ağlıyorsunuz oralarda buralarda.

Bununla ilgili rehber niteliğinde ilk ağızdan detaylı bir yazı yazacağım.

Mate 9 - Axon 7- S7 Edge - HTC 10 arasında kaldım. Bu 4'ü arasından kesin seçim yapacağım.

Seçeneklere S7 Edge girmişse tek seçimin açık ara bu olmalı. Pembe çizgi sorununu da düşünmek gerek tabi.

Son düzenleme:
Axon 7'yi eledim arkadaşlar.

Mate 9 - S7 Edge - HTC 10 sizce hangisi?

Mate 9 = Her türlü açıdan çok iyi bir telefon. Fakat ekran fazla büyük.

HTC 10 = Ses,boyut,performans açısından iyi. Fakat pil performansı düşük.

S7 Edge = Bu telefonu almayı düşünüyorum fakat 1 yıl sonra kasmalar başlar gibisinden çok söylenti var.

Sizlerin de yorumlarını bekliyorum.

Sony Xperia XZ.

Bu arada yıl olmuş 2017 halen amiral gemisi telefonlara sırf Android işletim sistemine sahip olduğu için 1 sene sonra kasmaya başlar diyenler @Barış Tolon'un da dediği gibi cahillerdir. Hani S3 için desen kabul ederiz ki zaten öyle bir cihaz ekranın açılması bile 2 saniyeyi bulabiliyor bazen ama artık bu tip üst seviye cihazlar için bunlar geçerli değil. Özellikle Samsung'un arayüzünü düzelttiği düşüncesindeyim.

Bunu söyleyenler teknoloji cahilleri, Apple fanboylarıdır. Bu kadar net. S7 Edge alın. Her türlü bu üçlü arasından en iyisi.
Barış hocama katılıyorum bunu sadece teknoloji yoksunu, amacı sadece androidi kötülemek olan apple fanboyları söyler. S7 piyasadaki bütün iphonelara(bak android demiyorum) gerek design, gerekse performans açısından fark atar. Ses kaliteside çok iyidir bu arada, insanı üzmez. Ben s7 telefonumu neredeyse bir yıldır kullanıyorum hiçbir kasma, donma gibi olaylar yaşamadım. Telefon ilk günkü gibi çalışıyor. Oyun oynarken ise hiç ısınmıyor. Ses kalitesi ise acayip derecede iyi. Kesinlikle düşünmeden al derim.

Sony Xperia XZ.

Bu arada yıl olmuş 2017 halen amiral gemisi telefonlara sırf Android işletim sistemine sahip olduğu için 1 sene sonra kasmaya başlar diyenler @Barış Tolon'un da dediği gibi cahillerdir. Hani S3 için desen kabul ederiz ki zaten öyle bir cihaz ekranın açılması bile 2 saniyeyi bulabiliyor bazen ama artık bu tip üst seviye cihazlar için bunlar geçerli değil. Özellikle Samsung'un arayüzünü düzelttiği düşüncesindeyim.
Aynen samsung s6 modellerinden itibaren arayüzünde önemli değişimler yaptı. Özellikle s8 ile gelen arayüzü çıtayı acayip yükseltti.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı