23000 TL Gaming Laptop önerisi

adil10

Centipat
Daha fazla  

Herkese merhaba, mühendislik öğrencisiyim. Uzun süre beni götürecek hem mühendislik uygulamaları hem de oyun için sağlam F/P bir bilgisayar arıyorum. Bütçem maksimum 23000₺. Yukarıda linklerini attığım bilgisayarı şu yüzden attım;
i5 12.nesil, Ryzen 5 5600H'tan daha güçlü işlemci hem de alttaki bilgisayar 1TB SSD'ye sahip fakat diğer bilgisayarda da RTX 3060 var. Sizce bu ikisi arasından hangisini seçmeliyim?
Bunlar dışında başka önerileriniz varsa atabilirsiniz. İyi Sosyaller :)

Attığım laptopu indirim bitmeden alın geçin. 12500H uzun yıllar sizi götürebilecek güçlü bir işlemci. 3060 olması büyük bir avantaj, oyunlar da 3050Ti'a göre daha iyi performans alırsınız. 16GB DDR5 Ram olması da çok iyi.

Attığım laptopu indirim bitmeden alın geçin. 12500H uzun yıllar sizi götürebilecek güçlü bir işlemci. 3060 olması büyük bir avantaj, oyunlar da 3050 Ti'a göre daha iyi performans alırsınız. 16 GB DDR5 RAM olması da çok i

Attığım laptopu indirim bitmeden alın geçin. 12500H uzun yıllar sizi götürebilecek güçlü bir işlemci. 3060 olması büyük bir avantaj, oyunlar da 3050 Ti'a göre daha iyi performans alırsınız. 16 GB DDR5 RAM olması da çok iyi.

Çok teşekkür ederim hocam bu modeli ben de görmüştüm ama indirimli halini sayenizde görüyorum. Tercihim bu olacak gibi çok teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı