23000 TL'ye günlük kullanım ve ağır oyun için uzun süre götürecek telefon önerisi

Bütçe
23.000

muslumbigelsjsj

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yazın çalışıp telefon almayı düşünüyorum. Henüz bütçe belirlemedim ama iPhone 15 gibi uçuk fiyatlı telefonlar da istemiyorum. İstediğim telefonun özellikleri uzun süre götürebilecek olması, arena breakout gibi ağır bir oyunu ısınmadan 90 veya 120 FPS oynatması, kamerası mikrofonu vs. idare edecek şekilde iyi olması. Şimdilik bütçem en fazla 23.000 TL falan. İlk başta yurt dışından ASUS ROG eski modellerinden almayı düşündüm fakat eski telefon olduğu için beni birkaç yıl götürebilir mi bilmediğim için soruyorum. Sizce eski telefonumu arama ve internet paylaşımı için tutup yeni telefonu yurt dışı alıp mı kullanayım en mantıklısı nedir sizce?

S23'e zorlayabilir misiniz?

Nereden bulunuyor hocam? Ayrıca diyelim ROM işleri oldu IMEI riske girmez mi?
Sahibinden üzerinden bakının sadece bir örnek atayım tanımam etmem tavsiye satıcı değil.
Çok fazla satan var genel olarak satış sayısı yüksek. fabrika çıkışı için en az hata 1 ay garanti veren ve server kayıtlı cihazlara bakın.

Sahibinden üzerinden bakının sadece bir örnek atayım tanımam etmem tavsiye satıcı değil.
Çok fazla satan var genel olarak satış sayısı yüksek. fabrika çıkışı için en az hata 1 ay garanti veren ve server kayıtlı cihazlara bakın.
garantileri yok la telefon bozulsa napcaz.

Geri
Yukarı