23000 TL'ye monitör dahil oyun bilgisayarı

Bütçe
23000
Şuna bakabilirsiniz hem 4k IPS panelli bir monitör ve 6800 XT koydum, her paçayı kaliteli seçtim. Depolama koymadım fakat ona da artı 800 yazabilirsiniz.

anakart güzel soğutmalara sahip ve SSD'de Samsung
Anakart soğutması iyi ancak o segmente göre güzel. Daha iyi bir anakart alınabilir, B550-A Pro bile olsa olur yani o soğutma farkı.

Ayrıca SSD Samsung diyip geçmeyin o QVO serisi bir SSD, genellikle yan disk olarak öneriliyor.

Şuna bakabilirsiniz hem 4k IPS panelli bir monitör ve 6800 XT koydum, her paçayı kaliteli seçtim. Depolama koymadım fakat ona da artı 800 yazabilirsiniz.
SSD nerede? 800TL ye güzel bir SSD alabileceğini hiç sanmıyorum arkadaşın. 1000-1300 en az.
Üstelik attığınız ekran kartının stok sorunu var.

Arkadaşlar benim kesinleştirdiğim şeyler:

Arkadaşlar diğer malzemeler hakkında öneri yapabilir misin? Almayı düşündüklerim ise:

Arkadaşlar işlemci hakkımda herhangi bir fikrim yok. Fikrinizi belirtirseniz sevinirim

Arkadaşlar benim kesinleştirdiğim şeyler:

Arkadaşlar diğer malzemeler hakkında öneri yapabilir misin? Almayı düşündüklerim ise:

Arkadaşlar işlemci hakkımda herhangi bir fikrim yok. Fikrinizi belirtirseniz sevinirim
5800X alın işlemci olarak, anakart olarak ta B550 Gaming Edge alın daha soğuk çalışan bir kart. O soğutma yerine de H100i alabilirsiniz.

5600X stokları olsa 3080'li bir şey toplanılabilir ama 5800X + 3080 ile toplanıldığında birçok şeyden kısmak gerekiyor.
Ryzen 5 5600X'i 3600 liradan sayıyorum.
22000 lira oluyor. Ekran kartı olarak şuna da bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı