24.000 liraya ikinci el yurt dışı iPhone 13 Pro Max alınır mı?

Hocam bende kayıt yaptırmayı çok isterdim de 6000 Lira + Pasaport + Ülkeye Giriş Çıkış + Hattı Pasaport Sahibine kaydettirme vs. Zor iş değil mi ?
Hocam zaten yurt içi 12 Pro Max almayı düşünüyorsanız aradaki fark bunlara denk olur. Aynı parayı ekleyip 1 model aşağısını kullanmak bence saçma olur.

Çok iyi de pasaport falan yok ki bende ama.
Pasaporta gerek yok, kimlik ile Gürcistan'a falan girilebiliyor.

Azalır mı artar mı yani ? Bir yere sordum. Tamamen açtırma 8000 Lira dedi de.
Telefoncudan açtırmayacaksınız hocam. Yurt dışına giriş çıkış yapıp E - Devlet üzerinden kayıt yapacaksınız.

Hocam zaten yurt içi 12 Pro Max almayı düşünüyorsanız aradaki fark bunlara denk olur. Aynı parayı ekleyip 1 model aşağısını kullanmak bence saçma olur.
Hocam ama biri yurt dışı biri de yurt içi. Veya açtırmak için uğraşırım. Şu anda yurt dışı 13 Pro Max alacağım zaten. Bu hafta gelecek de cihaz. Sonrasını da düşünmek lazım.

Pasaporta gerek yok, kimlik ile Gürcistan'a falan girilebiliyor.

Telefoncudan açtırmayacaksınız hocam. Yurt dışına giriş çıkış yapıp E - Devlet üzerinden kayıt yapacaksınız.
Çok sevindim gerçekten. O zaman 4000 Lira koyup 12 Pro Max almak yerine +2000 Lira daha koyup telefonu açtırmak daha mantıklı.

bence açtırın almışken
Haklısınız. 24.000+6.000 toplam da 30.000'de geliyor da fazla mı az mı ? Ama hemen açtıramam, param yokta. Ne zaman zam gelir ? Önceden açtıralım da.

Geri
Yukarı