24.000 TL civarı hazır sistem önerisi

Tron V3 AMD Oyun Bilgisayarı – GeForce RTX 3070TI Aorus Master – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri
Linkteki ürüne benzer bir hazır sistem arıyorum. Bunu almayı düşünüyordum fakat kaçırdım maalesef.
Tavsiye edebileceğiniz bir hazır sistem var mı?
Hocam bazı hazır sistemlerde ekran kartı veyahut işlemciyi güzel gösterip darbeyi SSD veya RAM gibi yerlerden vurabiliyorlar. Tabi bazı sistemlerde hepsinde değil. Sizden tavsiyem uzun uzun araştırın.

Hocam bazı hazır sistemlerde ekran kartı veyahut işlemciyi güzel gösterip darbeyi SSD veya RAM gibi yerlerden vurabiliyorlar. Tabi bazı sistemlerde hepsinde değil. Sizden tavsiyem uzun uzun araştırın.
Araştırıyorum şuan. Öncelik ekran kartı işlemci tabi ki. Çoğu sistemde ram ve ssd kötü fark ediyorum. Aldığım kasada da muhtemelen düzenlemeler yapıp alacağım. Üstünde oynama yapabileceğim bir kasa tavsiyen var mı ?

@Eagle_Paw hocamın attığı sistem iyi gibi hocam. Sizin attığınız sistemde 4060 düz var. Ti olursa çok daha iyi olur.

@Eagle_Paw hocamın attığı sistem iyi gibi hocam. Sizin attığınız sistemde 4060 düz var. Ti olursa çok daha iyi olur.

Anakartı hafif yükseltebilirsiniz ve SSD'yi de yükseltin bence. HDD de alabilirsiniz yanına boyut lazımsa.

Geri
Yukarı