24.000 TL uzun ömürlü iş bilgisayarı tavsiyesi

Bütçe
23000

semercim

Hectopat
Daha fazla  
Benim için uzun kullanabileceğim fiyat performans laptop almak istiyorum. HB ve Acer bilgisayarların kalitesi nasıl bilmiyorum. 6 yıldır ASUS kullanıyorum memnunum diyebilirim. HB veya Acer'e şans vermeli miyim? Tavsiyelrinize açığım.

Screenshot of HP Victus 16-E1011NT AMD Ryzen 5-6600H 8GB 512GB RTX3050Ti 16.1_ FHD 144Hz DOS 6...jpg

Screenshot of ACER Nitro 5 An515-58 Nh.qfley.001 I5-12500h 8gb 512gb Ssd 4gb Rtx 3050 Ti 144hz...jpg

Screenshot of Asus Tuf Gaming F15 FX507ZC4-HN158 Intel Core I5 12500H 8 GB Fiyatı.jpg

Bence hiçbiri değil alabiliyorsan tabii ne kadar hoşuna gider bilmiyorum ama ikinci el bir MSI reaider. 8-9 yıldır pc elimde ve hale taş gibi çalışıyor. Tabi sana öncelikle sormam gereken şey şu bu pc taşıyacak mısın.Yada ne gibi iş için kullanacaksın.

Bence hiçbiri değil alabiliyorsan tabii ne kadar hoşuna gider bilmiyorum ama ikinci el bir MSI reaider. 8-9 yıldır PC elimde ve hale taş gibi çalışıyor. Tabii sana öncelikle sormam gereken şey şu bu PC taşıyacak mısın? Ya da ne gibi iş için kullanacaksın.

O fiyatlara 2050 MSI laptoplar var ekran kartı çok fark yok aslında. Basit iş programları ve sosyal medya pazarlaması içim Photoshop için kullanıcım ve taşıyacağım.

Hocam Acer Nitro 5 oneririm sahsen ancak bunlar is icin uygun laptoplar degil gibi sarjlari tas catlasa 4 saat gidiyor.

Eki Görüntüle 2117241

Kullanıyor musun? Kronik sorunu vs var mı?
Ben kullaniyorum hicbir sorunu yok ancak eski kasalarda isinma sorunu var diyorlar, sizin attiginiz eski degil zaten.

Hocam Acer Nitro 5 oneririm sahsen ancak bunlar is icin uygun laptoplar degil gibi sarjlari tas catlasa 4 saat gidiyor.

Evet. Harici ekran kartı olan cihazlar genel olarak şarja takılı kullanım için tasarlanmış. Pil öylesine duruyor. Şarjı pek dayanmaz bunların.

Ben kullanıyorum hiçbir sorunu yok ancak eski kasalarda isinma sorunu var diyorlar, sizin attiginiz eski degil zaten.

Ofiste şarjda olur ama önemli bir durum bence. 6 yil pirsizde ASUS kullandım pil gg oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı