24-28 bin TL laptop önerisi

Bütçe
24.000-28.000
Ders için kullanacağım ama arada R6, dcs gibi oyunlar da oynamayı düşünüyorum. Bu bütçe aralığında tavsiye verir misiniz?

Tam buna bakıyordum. Isı/fan sesi nasıl acaba bu cihazın?

Ben aynı kasanın 12700H işlemcili versiyonu var ve maalesef ki biraz fazla ısınıyor. Ben fanları otomatikte kullanıyorum belki ondandır ama yük altına girdiği an aniden 92 dereceye ulaşıyor. Belki yazılımsaldır çünkü yük kalktığı an 70 derecenin altına düşüyor. Fanlar için eğer otomatikte kullanacaksanız çok yüksek ses çıkmıyor, el ile maksimuma getirirseniz masa titremeye başlıyor ve bir helikopter gibi ses çıkarıyor.
Ben Nitro 16 almanızı öneririm çünkü onun ekranı ve soğutması Nitro 5'ten daha iyi.

Attığın bütün modeller birbirinden kötü.
Tam buna bakıyordum. Isı/fan sesi nasıl acaba bu cihazın?
Nitro 16 kadar iyi olmasa da bütçenizdeki en iyi cihazdır. Kasa ve paneli kalitelidir fakat biraz ısınma sorunu var çok yük altında çalışırsa. Bunu da soğutucu veya stand ile çözebilirsiniz.

Attığın bütün modeller birbirinden kötü.

Nitro 16 kadar iyi olmasa da bütçenizdeki en iyi cihazdır. Kasa ve paneli kalitelidir fakat biraz ısınma sorunu var çok yük altında çalışırsa. Bunu da soğutucu veya stand ile çözebilirsiniz.
Soğutucu alma gibi bir planım yok masada asgari düzeyde yer kaplaması için. Aradığım cihazdan beklentim çok ısınmaması, ve yük bindirecek bir uygulama kullanılmadığında fan sesinin rahatsız etmemesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı