24.8MB internet ile GTA 5 ne kadar sürede iner?

kvnc5770

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, daha yeni PC aldım fakat internet hızım biraz düşük. 24.8MB internet hızım var ve bu süre içerisinde GTA 5 kaç saate iner? İşlemcim Ryzen 5 3600, 15 20 saat PC açık dursa bir sorun olur mu, yanar mı işlemci?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, daha yeni PC aldım fakat internet hızım biraz düşük. 24.8MB internet hızım var ve bu süre içerisinde GTA 5 kaç saate iner? İşlemcim Ryzen 5 3600, 15 20 saat PC açık dursa bir sorun olur mu, yanar mı işlemci?

15-20 saat açık durmayla işlemci yanması diye bir şey olduğunu sizden duyuyorum bir sıkıntı olmaz elektrik kesintisi vesaire olmazsa konumuza dönersek tahmini 10 saatte iner tabii ki upload değeride önemli sanırım.

Nereden indirdiğinize göre değişir. Örneğin Steam sıkıştırılmış olarak indiriyor o yüzden dosya boyutu daha farklı. Ayrıca bilgisayarı günlerce, haftalarca bile açık bıraksanız eğer ısıtmada bir sıkıntı yoksa sorun oluşmaz.

@kvnc5770 Zamanında bende 24 Mbps paketle indirmiştim. İnterneti hiçbir şekilde kullanan olmadan yani hızı düşürecek herhangi bir durum yokken 12-13 saat gibi bir zamanda indirmiştim.

@kvnc5770 zamanında bende 24 Mbps paketle indirmiştim. İnterneti hiçbir şekilde kullanan olmadan yani hızı düşürecek herhangi bir durum yokken 12-13 saat gibi bir zamanda indirmiştim.

Sağ olun bir de bir şey daha dıicektım bilginiz varsa tabii 150Mbps USB adaptörler işe yararmı yani 150 yapar mı interneti.

Yeni konular

Geri
Yukarı