24" ASUS VG248QG 165 Hz. 0.5 ms vs Casper Excalibur E24FHD-G 24.5" 1ms 144 Hz

Asus Excalibur Casper marka monitörlerde ölü piksel ve performans düşüklüğü olabilir.

Fps oyunu oynayan birine VA panel önermek nasıl bir mantık. Zaten viewsonicin va panelleri samsung va panel %100 ghosting sorunu oluyor bilip bilmeden insanlara bi şey önermeyin.

Teşekkür ederim Asusa karar kıldım galiba
Asus daha iyi sizin için 165 hz 0.5 0 ghosting fps oyunu için gayet iyi değerler ama başka aktivitelerde video, film vs. renkler pek hoşunuza gitmeyecektir onuda söyleyeyim.

Hocam ne kadar panel vs umurumda degil deseniz de ASUS'u aldiginiz fiyatin 200-300 TL uzerine TN oyun performansi verebilen IPS ekranlar mevcut, ben de daha 1 ayi doldurmadi TN panelden IPS panele gectim cok memnunum, oyundaki renk doygunlugu da rekabetci oyunlarda rakipleri daha kolay gormemi sagladi sahsen, yine sizin karariniz fakat ömrunun sonuna gelen TN panel yerine oyun konusunda cok gelisen IPS panel tercih etmeniz daha iyi olacaktir verdiginiz para acisindan da yasicaginiz tecrube acisindan da

Hocam ne kadar panel vs umurumda degil deseniz de ASUS'u aldiginiz fiyatin 200-300 TL uzerine TN oyun performansi verebilen IPS ekranlar mevcut, ben de daha 1 ayi doldurmadi TN panelden IPS panele gectim cok memnunum, oyundaki renk doygunlugu da rekabetci oyunlarda rakipleri daha kolay gormemi sagladi sahsen, yine sizin karariniz fakat ömrunun sonuna gelen TN panel yerine oyun konusunda cok gelisen IPS panel tercih etmeniz daha iyi olacaktir verdiginiz para acisindan da yasicaginiz tecrube acisindan da
İlk defa 75hz. üstü bir monitorüm olacak panel vs umrumda değil derken IPS paneli hiç kullanmadım ve bilmiyorum bu yizden TN paneli elbet iyi bulurum diye düşünüyorum ama monitör önerebilirsin.

Geri
Yukarı