24 aylık kampanyalı fiyattan faydalanma

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar bir arkadaşımdan aldığım bilgi şu yönde. Lütfen doğru veya yanlış deyin. Çünkü önemli bir konu bizim için.

Arkadaşım 24 aylık kampanyalı bir internet paketine üye olduktan sonra bu sözleşmenin 24 ay sürdüğünü.
24 ay sonra bu sözleşmenin tekrardan başladığını ve bu sefer indirimsiz tarifeden devam ettiğini belirtti.

Benim yapmak istediğim şey ise 24 ay indirimli fiyatını kullanıp internetimizi kapattırmak. Daha sonra indirimli tarifeden tekrar açtırmak.

Arkadaşım bunu yapabilmen için, 23. faturadan sonra, 24. faturayı ödemeden önce interneti kapattırmanız gerek diyor bana.
Var mı böyle bir imkan ?

23 ay indirimli tarifeden yararlanıp, 23. ayda iptal ettirebiliyor muyuz ? Var mı böyle bir imkanımız ?

Sözleşmeniz bitmediyse eğer zaten bir bedel ödersin. Ayrıca tarifeden yararlanamamanın sebebi 2 yıl boyunca devam eden bir tarifenin olmaması. Daha cazip teklifler geliyor hatta. Şuan Ttnet'te 20 Mbps sınırsız+Telefon+TV 49,99. Ben geçecektim bu tarifeye ancak alt yapım desteklemiyordu. Yani dert etme bunu. Daha iyisi her zaman gelir. Ayrıca dediğim gibi kontrat varsa bedel ücret ödersin.

Yok normal tarifeden faturalandırılır. 63₺ fatura gelir sözleşme bitmeden müşteri hizmetlerini ara veya büroya git.
İnternet faturası çok erken kesiliyor sen 22. faturayı ödemeden 23 kesiliyor, hadi gidim 23 ödeyeyim hemde kapatayım dediğinde 24. fatura zaten kitlenmiş oluyor. Sözleşme bitmeye 2 veya 3 ay iyidir kala gitmeni tavsiye ederim zira ara geçişte (şuan ki sözleşmen, sözleşmesiz fatura ve yeni sözleşme) iki ay 63₺ fatura ödemek zorunda kalabilirsin ve kalırsın.

Kapattırıp tekrar açtırmak daha maliyetli olacaktır, sözleşme yenile tekrar aynı servis sağlayacısından internet alacaksan.

Ne yapayım ben ya, 70 lira parayı 8MBPS internete veriyorum. 8MBPS ve üzeri bir pakete geçmek istesem yine 65-70 TL para gelmeye başlayacak sonradan.
Çok ayar oldum şu konuya ya.

Satın aldığım oyunu indirirken bile forumda adam akıllı dolaşamaz oldum. Ayın 10'unda 3MBPS nedir arkadaş ya.

Yazdıklarınızdan çok net bir anlam çıkartamadım, şunu sorayım ben :

Böyle bir şeyin imkanı var mı ?

24 aylık indirimli tarifeyi kullanıp kapattırıp tekrar açtırabilir miyim ? 1-2 ay yüksek fiyat ödemeye razıyım.

Evet kapattırabilirsin.

Sözleşme bitmediyse ceza+kapatma ücreti alıyorlar.
Sözleşme bittiyse günü gelince iptal olur sen istemesende.

Ne yapayım ben ya, 70 lira parayı 8MBPS internete veriyorum. 8MBPS ve üzeri bir pakete geçmek istesem yine 65-70 TL para gelmeye başlayacak sonradan.
Çok ayar oldum şu konuya ya.

Satın aldığım oyunu indirirken bile forumda adam akıllı dolaşamaz oldum. Ayın 10'unda 3MBPS nedir arkadaş ya.

Yazdıklarınızdan çok net bir anlam çıkartamadım, şunu sorayım ben :

Böyle bir şeyin imkanı var mı ?

24 aylık indirimli tarifeyi kullanıp kapattırıp tekrar açtırabilir miyim ? 1-2 ay yüksek fiyat ödemeye razıyım.

Gökhan, faturalı hat kullanıyorum, sözleşme bitiminde iptal ettirmezsem aynı tarifeye yüksek fiyatdan devam ediyorum. Doğrudur.
Ben de 8mbs 60 lira veriyorum, işkence gibi. :D

Evet şuan kullandığım internet 70 TL. Aynı internetin kampanyalısı 44 lira.

Bergan, bizim sözleşmemiz biteli seneler oluyor, senelerdir kampanyasız tarifeden ödüyoruz, dediğin gibi olsa kapanmaz mıydı şimdiye ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı