24 bin TL'ye sistem önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sitede yazmıyor, inceleme videosunda bahsediyor stok durumundan. Ben de kaptım bir tane bakalım bekliyoruz.

Taksitle mi aldınız? Stoka iki sistem de dahil mi acaba 16 GB'lık RAM ve 32 GB'lık olmak üzere iki farklı sistem var sitede. Mağazadan yarısını nakit versem yarısını taksitle ödeme seçeneğim olur mu acaba?

Son düzenleme:
Taksitle mi aldınız? Stoka iki sistem de dahil mi acaba 16 GB'lık RAM ve 32 GB'lık olmak üzere iki farklı sistem var sitede. Mağazadan yarısını nakit versem yarısını taksitle ödeme seçeneğim olur mu acaba?
Taksitle almadım, büyük ihtimal iki sistem de dahil olmak üzere 200 stoktur. Son dediğiniz hakkında bir fikrim yok, kendilerini arayıp sorabilirsiniz hocam.

Teşekkür ederim, peki Sinerji'deki efsane sistemde ASRock A620M-HDV/M.2 6400MHz(OC) M.2 AM5 mATX DDR5 anakart kötü değil mi? Zaten bütçemi aşıyor en ufak bir ekleme dahi yapmaktan korkuyorum.😁

Yani Ryzen 5 7500F için sıkıntı çıkarmaz değil mi?

Cikartmaz. Zaten A620 chipset AM5 icindir. AM5 anakart oldugundan, AM5 islemciyle problem olnaz.

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...1tb-m2-ssd-rtx4060ti-oyun-bilgisayari-p-39068 bu sistemi satın aldım bugün. (3-4 güne montajı yapılır denildi)
Monitör olarak da AOC 24" 24G2SPU/BK 165Hz 1ms HDMI DP FHD IPS Gaming Monitör | ITOPYA aldım ilk aldığımda ölü piksel çıktı direkt mağazada değiştirdiler. İçinden HDMI ve DisplayPort kablosu çıktı. Deneyimlerimi yazarım merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz.
https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...1tb-m2-ssd-rtx4060ti-oyun-bilgisayari-p-39068 bu sistemi satın aldım bugün. (3-4 güne montajı yapılır denildi)
Monitör olarak da AOC 24" 24G2SPU/BK 165Hz 1ms HDMI DP FHD IPS Gaming Monitör | ITOPYA aldım ilk aldığımda ölü piksel çıktı direkt mağazada değiştirdiler. İçinden HDMI ve DisplayPort kablosu çıktı. Deneyimlerimi yazarım merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz.
Aynı monitörden almayı düşünüyorum. Monitörde ghosting, ışık sızması vs gibi durumlarından bahsederseniz sevinirim.

Aynı monitörden almayı düşünüyorum. Monitörde ghosting, ışık sızması vs gibi durumlarından bahsederseniz sevinirim.

Işık sızması kesinlikle yok, ghosting ise bazı ayarlardan sonra fark edemeyecek kadar düşük oluyormuş.Ben ghosting testi yaptım farkedemedim bir şey. Şu anlık beğenmediğim tek şey ayarlar menüsü. Tuşlara basmak çok kötü hiç işlevsel değil ayar yapmak insanı yoruyor. Ekranın IPS olduğunu bilmesem AMOLED falan sanırdım renkler çok canlı üstelik artırmadığım ayarlarda böyle.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı