24 bin TL'ye sistem önerisi

Dosya Ekleri

• 1712319046911.png
    1712319046911.png
    90,1 KB · Görüntüleme: 12
Yukarıda Attığım sistem alınabilir. Görseldeki gibi özelleştir öyle al. Bir de şu soğutuyucu al. Şart.

Anladim, sogutucu her turlu sart o zaman. 75FPS-4060 / INTEL i5-14400F / ASUS Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar Bu sistem nasildir hocam?

Değil. Video izleyerek yaparsın. O monitörü alma. Monitör için bütçe belirt bana.
4500TL.

Değil. Video izleyerek yaparsın. O monitörü alma. Monitör için bütçe belirt bana.
Hocam bu sistem nasildir? Taksitle alacagim icin 6-7bin tl daha ucuza geliyor.

Son düzenleme:
4500TL.

Hocam bu sistem nasildir? Taksitle alacagim icin 6-7bin TL daha ucuza geliyor.

Pahalı hocam. Taksit şart ise farklı bir konu açın öneri yapsınlar. Monitör olarak bu modeli alabilirsin.

Bütçe artarsanda bu modeli öneririm.

Bilgisayar geldi driverlerini nasıl yükleyeceğim hangi driverleri yüklemem gerekiyor bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

Bilgisayar geldi driverlerini nasıl yükleyeceğim hangi driverleri yüklemem gerekiyor bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim
Oyun testi yapinca degerleri paylasirsaniz cok mutlu olurum. Ekran karti driverlari icin internetten Geforce sitesine girip indirin.

Oyun testi yapinca degerleri paylasirsaniz cok mutlu olurum. Ekran karti driverlari icin internetten Geforce sitesine girip indirin.
Driverları vs indirdim ekran kartını güncelledim tek indirdiğim oyun valorant onda da beklediğim performansı çok alamadım açıkcası fpsin 210 civarına düştüğünü görebiliyorum ara ara genel olarak 210 - 480 500 e kadar çıkabiliyor oynak bir fpsi var ancak akıcı bir şekilde dropsuz oynayabiliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı